reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być bunt 2 latka?

Dołączył(a)
1 Październik 2020
Postów
10
Witam wszystkich,
Jestem mamą 2 letniego Gabrysia ( 8 listopada skończył dwa latka). Pisze ponieważ Gabryś od jakiś 3 dni ma ataki histerii. Dodam że ostatnio był chory. Dzisiaj dostał ataku histerii ponieważ nie chciał założyć skarpet przed wyjsciem a ja mu je założylam, darł się okropnie, po czym usnął l. Wczoraj dostak ataku histerii bo szedł spać i wyłączyłam tv.
Podczas takiego ataku nikt nie może się zbliżać do niego, wzięty na ręce wyrywa się..
Dodam jeszcze że w nocy też budzi się z płaczem ale nie trwa on długo.
Nie wiem co my się stało, owszem byl zawsze charaktery ale nigdy nie okazywał w ten sposób emocji.
Gabryś też bardzo mało mówi, jego zadob słów kończy się na mama, tata, papa, baa, jaja,baba, pa,naśladuje zwierzęta ale głównie to jest wszystko aaaaa...
Ta mowa jest dla mnie niepokojąca.
Jeszcze zauważyłam ostatnio że jak jest w coś zapatrzony np bajkę w tv to mogę drżeć się i nie zareaguje od razu.
Na codzien Gabryś siedzi z babcią, bo ja jestem w pracy. Babcia na wszystko mu pozwala😔
Strasznie się niepokoje.
Będę wdzięczna za jakieś słowo wsparcia
 
reklama
Do góry