reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze być ciąża pomóżcie

ssss2010

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2019
Postów
28
Witam razem z mężem sie staramy o dziecko... Czy te testy mogą oznaczać
IMG_20191113_165143.jpg
 
reklama
To jest oczywiste. Jeśli test jest zepsuty to może oznaczać po prostu nic, ale zakładam że jest dobry.
Nawet testy z datą ważności i dobrze wykonany może pokazać dwie wyraźne kreski a ciazy może nie być. Po tym co ostatnio czytałam tutaj na forum to już nawet w mocna kreche na teście ciążowym nie uwierzę chyba że beta to potwierdzi lub gin na usg.
 
reklama
Nawet testy z datą ważności i dobrze wykonany może pokazać dwie wyraźne kreski a ciazy może nie być. Po tym co ostatnio czytałam tutaj na forum to już nawet w mocna kreche na teście ciążowym nie uwierzę chyba że beta to potwierdzi lub gin na usg.

To Twoje zdanie. Test ciążowy z reguły służy do potwierdzania ciąży i jeśli są dwie kreski to jest ciąża według instrukcji.
Czasem może być to ciąża biochemiczna, ale to również ciąża.
Ja zrobiłam bardzo dużo testów i żaden mnie nigdy nie okłamał. Ani owulacyjny, ani ciążowy.
 
reklama
To Twoje zdanie. Test ciążowy z reguły służy do potwierdzania ciąży i jeśli są dwie kreski to jest ciąża według instrukcji.
Czasem może być to ciąża biochemiczna, ale to również ciąża.
Ja zrobiłam bardzo dużo testów i żaden mnie nigdy nie okłamał. Ani owulacyjny, ani ciążowy.
Polecam przeczytać forum i te przypadki u dziewczyn. Ja jak czytałam byłam w szoku ze test może tak perfidnie oklamac.
 
Do góry