reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Ja mam podobną sytuację, dzisiaj 29dc, w sumie bardzo są nieregularne... Albo 31dc lub 34 dc. Tydzień przed zawsze mam plamienia. Teraz nic, obserwowalam dni płodne nawet. Dzisiaj zrobiłam dwa testy, jeden czuły 10. I niestety... Nic z tego, to już nasz 5 cykl bezowocny 😥😥😥 już mam serdecznie dość. Ciągle się czegoś dopatruje, mam mleczny śluz, za dużo chyba czytam...
5 cykl to jeszcze nie jest dużo czasu. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Będzie dobrze!
 
reklama
Niestety negatywny.. powtórzę za 4 dni w dniu @ o ile ta się nie pojawi. A jeśli się pojawi to serio nie umiem wytłumaczyć co się dzieje z moim ciałem
Trzymam kciuki, żeby pojawiła się jeszcze II kreska. Ja sama mam zamiar powtórzyć badanie za jakiś czas, bo ja te moje miesiączki nie zawsze miałam regularnie. Moze owu się przesunęlo. Czekam. Moim największym przyjacielem w ostatnim czasie jest łazienka. Słyszałam od koleżanek i mojej Pani doktor, że beta nie zawsze na początku szybuje w górę. Przez to testy są fałszywie negatywne. Koleżance beta pokazała się dopiero w 11 tyg ciąży. Więc baaaaaardzo późno. Obecnie ma roczna zdrowa córeczkę.
 
Trzymam kciuki, żeby pojawiła się jeszcze II kreska. Ja sama mam zamiar powtórzyć badanie za jakiś czas, bo ja te moje miesiączki nie zawsze miałam regularnie. Moze owu się przesunęlo. Czekam. Moim największym przyjacielem w ostatnim czasie jest łazienka. Słyszałam od koleżanek i mojej Pani doktor, że beta nie zawsze na początku szybuje w górę. Przez to testy są fałszywie negatywne. Koleżance beta pokazała się dopiero w 11 tyg ciąży. Więc baaaaaardzo późno. Obecnie ma roczna zdrowa córeczkę.
Tak, powtórzę jutro rano bo dojrzałam jakiś cień, zaopatrzyłam się w bardziej czułe testy. Dokładnie każdy organizm jest inny i może nie pokazywać tak wczesnie, jak mówisz :)
 
Tak, powtórzę jutro rano bo dojrzałam jakiś cień, zaopatrzyłam się w bardziej czułe testy. Dokładnie każdy organizm jest inny i może nie pokazywać tak wczesnie, jak mówisz :)
Pamiętaj tylko, że po jakimś długim czasie taki test może być fałszywy. Próbuj. Chciałabym żeby chociaż komus się udało jak nie mi :)
 
No koniecznie, kurcze to już serio długo nie masz.. ale czytamlam że są kobiety którym testy po prostu bardzo bardzo późno wychodzą..oby to było u Ciebie :)
 
reklama
Do góry