reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

@Mystriousmc , niestety, 6 dni po stosunku to nierealne, żebyś już miała objawy ciążowe. Tak, jak dziewczyny piszą - kiedy kobieta stara się o dziecko, jest w stanie "wmówić" sobie wszystko, doszukując się objawów na siłę nagle zaczną się pojawiać. Nic innego, niż cierpliwość żadna z nas Ci nie doradzi :)

@Xxxladyhxxx , boisz się zrobić test, ale nie boisz się diagnozy przez internet? Przecież żadna z nas Ci nie powie, czy to ciąża czy nie, a testu i tak nie unikniesz, więc po co przeciągać tą niepewność, zastanawiać się, główkować, roztrząsać - idź na betę i będziesz wiedzieć na czym stoisz.
 
reklama
@Mystriousmc , niestety, 6 dni po stosunku to nierealne, żebyś już miała objawy ciążowe. Tak, jak dziewczyny piszą - kiedy kobieta stara się o dziecko, jest w stanie "wmówić" sobie wszystko, doszukując się objawów na siłę nagle zaczną się pojawiać. Nic innego, niż cierpliwość żadna z nas Ci nie doradzi :)

@Xxxladyhxxx , boisz się zrobić test, ale nie boisz się diagnozy przez internet? Przecież żadna z nas Ci nie powie, czy to ciąża czy nie, a testu i tak nie unikniesz, więc po co przeciągać tą niepewność, zastanawiać się, główkować, roztrząsać - idź na betę i będziesz wiedzieć na czym stoisz.
Chyba próbowałam się w jakikolwiek sposób upewnić. Tak zadziałał mój mózg, szukałam jakiegoś wsparcia wśród osób, które być może przeżywały to samo. Dzięki za odpowiedź :)
 
A sorki pisałaś że od roku no tak, slepa ja :p
Spoko, spoko. Z tym że te nasze starania to tak " bez parcia na szkło". Fajnie by było jakby się już pojawiło to dzieciątko. Coraz młodsi nie jesteśmy, czas tyka.. Mimo, że bez presji to i tak w takiej sytuacji jak aktualna jest ogromna nadzieja, że się udało. Jutro chce iść na bete. Zobaczymy co pokażą wyniki. Orientujecie się, czy na to jest potrzebne skierowanie od lekarza?
 
Spoko, spoko. Z tym że te nasze starania to tak " bez parcia na szkło". Fajnie by było jakby się już pojawiło to dzieciątko. Coraz młodsi nie jesteśmy, czas tyka.. Mimo, że bez presji to i tak w takiej sytuacji jak aktualna jest ogromna nadzieja, że się udało. Jutro chce iść na bete. Zobaczymy co pokażą wyniki. Orientujecie się, czy na to jest potrzebne skierowanie od lekarza?
Nie musisz miec prywatnie :) badanie kosztuje ok 30 zl i wyniki w ten sam dzien :)
 
Spoko, spoko. Z tym że te nasze starania to tak " bez parcia na szkło". Fajnie by było jakby się już pojawiło to dzieciątko. Coraz młodsi nie jesteśmy, czas tyka.. Mimo, że bez presji to i tak w takiej sytuacji jak aktualna jest ogromna nadzieja, że się udało. Jutro chce iść na bete. Zobaczymy co pokażą wyniki. Orientujecie się, czy na to jest potrzebne skierowanie od lekarza?
No jasne rozumiem.. życzę oby się sprawdziło.
Z tego co się orientuję to nie potrzebne skierowanie, choć sama nigdy nie robiłam tych badan. Daj koniecznie znać jutro co Ci wyszlo. Trzymam kciuki :)
 
reklama
No jasne rozumiem.. życzę oby się sprawdziło.
Z tego co się orientuję to nie potrzebne skierowanie, choć sama nigdy nie robiłam tych badan. Daj koniecznie znać jutro co Ci wyszlo. Trzymam kciuki :)
Zrobione. Mimo, że jestem po nocce to chyba nie zasnę 🤣 po 15 wyniki.. Boję się okropnie co będzie. Tak bardzo bym chciała żeby to w końcu było TO. Ps. Nie wiem czy ceny poszły w górę ale za badanie zapłaciłam 50 zł. Nie potrzebne jest skierowanie.
 
Do góry