reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Zrobione. Mimo, że jestem po nocce to chyba nie zasnę 🤣 po 15 wyniki.. Boję się okropnie co będzie. Tak bardzo bym chciała żeby to w końcu było TO. Ps. Nie wiem czy ceny poszły w górę ale za badanie zapłaciłam 50 zł. Nie potrzebne jest skierowanie.
Super. Co będzie to będzie najlepiej nie nastawiaj się w ani jedna ani druga stronę ( choć wiem W to nie łatwe) lepiej zaśnij, bo naprawdę oszalejesz do 15 :D czekam niecierpliwie na wieści co i jak :) ja niestety nie mam jak zrobić bety bo aktualnie jestem w UK, a tutaj to nawet nie wiem gdzie mogłabym to zrobić, zresztą z tą całą pandemia to nawet nie chce mi sie w to bawić, wolę poczekac i zrobić test
 
reklama
Super. Co będzie to będzie najlepiej nie nastawiaj się w ani jedna ani druga stronę ( choć wiem W to nie łatwe) lepiej zaśnij, bo naprawdę oszalejesz do 15 :D czekam niecierpliwie na wieści co i jak :) ja niestety nie mam jak zrobić bety bo aktualnie jestem w UK, a tutaj to nawet nie wiem gdzie mogłabym to zrobić, zresztą z tą całą pandemia to nawet nie chce mi sie w to bawić, wolę poczekac i zrobić test
Nic z tego :( Beta na poziomie 1.3
 
Eh no nic, nie przejmuj się, napewno jeszcze się uda jak nie teraz to może następnym razem. Głowa do gory, jeszcze życie Cię nie raz zaskoczy :) trzymaj się ciepło
 
Eh no nic, nie przejmuj się, napewno jeszcze się uda jak nie teraz to może następnym razem. Głowa do gory, jeszcze życie Cię nie raz zaskoczy :) trzymaj się ciepło
zadzwoniłam do swojej Pani doktor. Ten wynik nie pokazuje, że nic nie ma. Jest szansa. Mam iść w poniedziałek powtórzyć badanie.
 
<1,3 znaczy brak ciąży szczególnie ważny jest ten znaczek < ale Jeśli jesteś przed dniem spodziewanego okresu to beta mogła nie wyjsc jeszcze
 
reklama
Właśnie nie rozumiałam tego "<". Rozmawiałam tylko z lekarzem rodzinnym. Póki co nie odbieram sobie nadziei.

To znaczy, że bety jest mniej niż 1,3. Sprzet na ktora badaja próbkę okresla stezenie bety od 1.3 i jezeli nie jesteś w ciazy i masz poniżej tej normy to wpisuja znaczek <
 
Do góry