reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze byc ciaza

Boje się że jak jestem to mogę zaszkodzić bo mam prace fizyczna dlatego ta moja niecierpilwisc zwiekszona
 
reklama
Nie zaszkodzisz bo nawet jak w tej ciąży masz szansę być to jesteś 7 dpo (przynajmniej tak Ci się wydaje) więc na jakiekolwiek objawy jest zdecydowanie za wcześnie bo teraz to co najwyżej może dojść do zagnieżdżenia, a i na to może być potrzeba jeszcze 5 dni.
Zatem ani test nie ma sensu, ani objawy nie są związane z ciąża [emoji2272]
 
Hej, jestem tu nowa więc witam wszystkich 😊
Staramy się z mężem o bobaska, ostatnia miesiączka była 16 grudnia owulacja przypadała na 31 grudnia. Termin kolejnej miesiączki za 3 dni ale ja oczywiście nie mogłam wytrzymać i zatestowalam dziś wieczorem. Mąż każe mi się nie nakręcać ale ja sama nie wiem czy się cieszyć czy jeszcze z tą radością poczekać🤔
 

Załączniki

  • IMG_20210111_203922.jpg
    IMG_20210111_203922.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 101
Zrób test rano i myślę że będziemy gratulować pięknych kreseczek :)
Hej, jestem tu nowa więc witam wszystkich [emoji4]
Staramy się z mężem o bobaska, ostatnia miesiączka była 16 grudnia owulacja przypadała na 31 grudnia. Termin kolejnej miesiączki za 3 dni ale ja oczywiście nie mogłam wytrzymać i zatestowalam dziś wieczorem. Mąż każe mi się nie nakręcać ale ja sama nie wiem czy się cieszyć czy jeszcze z tą radością poczekać[emoji848]
 
Hej, jestem tu nowa więc witam wszystkich 😊
Staramy się z mężem o bobaska, ostatnia miesiączka była 16 grudnia owulacja przypadała na 31 grudnia. Termin kolejnej miesiączki za 3 dni ale ja oczywiście nie mogłam wytrzymać i zatestowalam dziś wieczorem. Mąż każe mi się nie nakręcać ale ja sama nie wiem czy się cieszyć czy jeszcze z tą radością poczekać🤔
Po cichu gratuluję :) Powtórz sobie rano ;)
 
Hej, jestem tu nowa więc witam wszystkich 😊
Staramy się z mężem o bobaska, ostatnia miesiączka była 16 grudnia owulacja przypadała na 31 grudnia. Termin kolejnej miesiączki za 3 dni ale ja oczywiście nie mogłam wytrzymać i zatestowalam dziś wieczorem. Mąż każe mi się nie nakręcać ale ja sama nie wiem czy się cieszyć czy jeszcze z tą radością poczekać🤔
Tak jak dziewczyny piszą, powtórz jutro rano 🙂 ewentualnie zrób betę to będziesz miała czarno na białym 🙂 trzymam kciuki
 
reklama
Do góry