reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To moze byc ciaza ?

Ja robiłam z porannego, ale to tylko dlatego że ja bardzo dużo pije i później ten mocz miałam po prostu rozcieńczony. Ale dziewczyny często robią po południu albo wieczorem. Jeśli hormon już jest w organiźmie to czy rano czy po południu on tam jest i powinno wyjść. 😉 Najlepiej chyba nie wypić litra wody przed testowaniem i powinno być miarodajnie
No akurat ja pije dużo w nocy a za dnia nie bardzo także cóż jak przyjdzie do domu to zobaczymy aczkolwiek jestem cala w stresie
 
reklama
No właśnie myślę czy dzis nie zrobić ok.14 bo akurat będę w domu tyle że czy pokaze mi to prawdę z popołudniowego moczu
To był mój test 3/4 dni przed miesiączką, ale tu z czułość 10 mlU/ml
 

Załączniki

  • 1676040367022.png
    1676040367022.png
    1,1 MB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry