reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
23 Styczeń 2023
Postów
2
Cześć dziewczyny
Jakiś tydzień temu rzuciłam palenie tak z dnia na dzień nagle przestały smakować mi papierosy zaczęło mnie odpychać od nich od dwóch dni czuje rozpieranie w brzuchu a dokładnie w okolicach pępka i w podbrzuszu okres powinnam dostać za 3 dni zrobiłam dziś test ale wyszedł negatywny jak myślicie czy jest szansa na to żebym była w ciąży?
 
reklama
Brzuch nie zaczyna rosnąć w 4 tyogniu ciaży, a tymbardziej na wysokości pępka, więc nie wiązałabym z ciążą tego rozpierania.
Aczkolwiek powtórz test za kilka dni.
 
Ja miałam takie objawy. Nie planowałam ciąży, pierwszy objaw był taki, że odrzuciło mnie od fajek i kawy. Z dnia na dzień przestałam palić. Później doszło ciągnięcie brzucha od pępka w dół. Okazało się, że to nieplanowana ciąża
 
Dziewczyny ja robiłam betę 20.01 i wyszedl wynik 66.80 i robiłam wczoraj iwynik 66.90 Czy mogło dojść di pomyłki w laboratorium? Jestem przerażona. A gin dopiero 2.02
 
reklama
Do góry