reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to poronienie

Jeżeli bardzo Cię boli to nie ma na co czekać tylko jechać na izbę przyjęć. Poronilam dwa razy, były przy tym bóle podbrzusza nie do wytrzymania i od razu do szpitala. Teraz jestem w 15 tc i już dwa razy byłam na izbie, bo też miałam bóle, ale wszystko jest w porządku. Myślę że każda z nas inaczej odczowa rozciąganie macicy itp. Jednak uważam, że to jest bardzo ważne i chodź byś miałam być z 10 razy na izbie przyjęć jeśli coś cię niepokoi to jedź. Będziesz dużo spokojniejsza i przede wszystkim nie będziesz się stresować że coś się dzieje.
 
reklama
Jak poszłam do lekarza potwierdzić ciążę, oczywiście padło pytanie o datę OM.. a ja sobie nie zapisałam, ale mówię że mogę podać datę "zdarzenia" 😅 mina lekarki bezcenna. Datę OM zaproponowałam 14 dni wcześniej i tak wpisała 😁 zgadzało się z usg, więc ok 😃

@K1997 jeśli aż tak cię boli, to może jedź na izbę?

Jak poszłam do lekarza potwierdzić ciążę, oczywiście padło pytanie o datę OM.. a ja sobie nie zapisałam, ale mówię że mogę podać datę "zdarzenia" 😅 mina lekarki bezcenna. Datę OM zaproponowałam 14 dni wcześniej i tak wpisała 😁 zgadzało się z usg, więc ok 😃

@K1997 jeśli aż tak cię boli, to może jedź na izbę?
Ból kręgosłupa nie do opisania, zbliżony do bólu podczas porodu..
Wczoraj miałam wizytę, poinformowałam o wszystkich dolegliwościach, lekarz kazał mi zrobić badanie beta i na tym się skończyła rozmowa
 
Ból kręgosłupa nie do opisania, zbliżony do bólu podczas porodu..
Wczoraj miałam wizytę, poinformowałam o wszystkich dolegliwościach, lekarz kazał mi zrobić badanie beta i na tym się skończyła rozmowa
No dobrze, rozmowa się skończyła, a jednak jesteś w ciąży, masz bóle nie do opisania i szukasz pomocy na forum. Zatem pomoc z forum radzi: jedź do szpitala, bo bardzo trudno jest nam doradzić coś innego. Takie bóle są niepokojące nawet i bez ciąży.
 
Spotkałam się z tym, że niektórzy lekarze mówią o "wieku ciąży" i nie oznacza to braku kompetencji, po prostu to nie to samo co "tydzień ciąży". Co do bóli - jeśli są tak silne, a lekarz prowadzący to ignoruje, to albo IP albo konsultacja z innym i faktycznie rozważ zmianę lekarza, na takiego, który nie bagatelizuje odczuć pacjentki. Ja miałam bardzo silne skurcze na początku drugiej ciąży, aż się zwijałam z bólu. Ciąża od początku na Duphastonie, L4, sporo leżenia, ale wszystko się dobrze skończyło - syn ma już 4 lata, zdrowy.
 
Do góry