reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to poronienie

Dołączył(a)
28 Listopad 2023
Postów
8
Witam
Według wizyty u ginekologa 3tc , pęcherzyk pusty
Od 2 tygodni mam bardzo silne bóle podbrzusza/jajników. Raz po jednej stronie, raz po dwóch, raz promieniujący
Dziś silny ból jajników i krzyża, do tego drgania nóg
Myślicie że to poronienie? Któraś z was może tak miała?
 
reklama
Witam
Według wizyty u ginekologa 3tc , pęcherzyk pusty
Od 2 tygodni mam bardzo silne bóle podbrzusza/jajników. Raz po jednej stronie, raz po dwóch, raz promieniujący
Dziś silny ból jajników i krzyża, do tego drgania nóg
Myślicie że to poronienie? Któraś z was może tak miała?
Takie bole zdarzaja sie bardzo czesto. Macica się zaczyna rozciągać. Jezeli nie ma plamienia lub krwawienia to jeszcze nie ma powodu do obaw. Odpoczywaj :)
 
Witam
Według wizyty u ginekologa 3tc , pęcherzyk pusty
Od 2 tygodni mam bardzo silne bóle podbrzusza/jajników. Raz po jednej stronie, raz po dwóch, raz promieniujący
Dziś silny ból jajników i krzyża, do tego drgania nóg
Myślicie że to poronienie? Któraś z was może tak miała?
W 3tc to jeszcze nie ma pęcherzyka widocznego, bo dopiero dochodzi do zagnieżdzenia.
Jeżeli gin powiedział, ze to 3tc, to zmień koniecznie lekarza.
 
Witam
Według wizyty u ginekologa 3tc , pęcherzyk pusty
Od 2 tygodni mam bardzo silne bóle podbrzusza/jajników. Raz po jednej stronie, raz po dwóch, raz promieniujący
Dziś silny ból jajników i krzyża, do tego drgania nóg
Myślicie że to poronienie? Któraś z was może tak miała?
Jak w 3tc moze byc pęcherzyk?
3tc to jakies tydzien po owulacji, nawet beta moze byc 0😅
3tc to również tydzien przed okresem.
Ja mysle ze te objawy to zbliżający sie okres ☺️
 
Jak w 3tc moze byc pęcherzyk?
3tc to jakies tydzien po owulacji, nawet beta moze byc 0😅
3tc to również tydzien przed okresem.
Ja mysle ze te objawy to zbliżający sie okres ☺️
Test ciążowy pozytywny, ostatnia miesiączka 21-26 październik. Wczoraj byłam u ginekologa i stwierdził że ciąża ma 2,5-3 tygodnia
Nie jestem lekarzem stąd nie wiem czy jest możliwe na tak wczesnym etapie zobaczyć cokolwiek
Niepokoją mnie aż tak mocne bóle bo są nie do wytrzymania..
 
Test ciążowy pozytywny, ostatnia miesiączka 21-26 październik. Wczoraj byłam u ginekologa i stwierdził że ciąża ma 2,5-3 tygodnia
Nie jestem lekarzem stąd nie wiem czy jest możliwe na tak wczesnym etapie zobaczyć cokolwiek
Niepokoją mnie aż tak mocne bóle bo są nie do wytrzymania..
A co ile dni masz miesiączkę?
jak dla mnie to juz 5-6 tydzien ciazy, tu juz moze byc pęcherzyk ☺️ ale moze byc pusty bo zarodek jest widoczny pozniej jakos 7-8 tydzien.
Bóle to moze byc rozciągająca sie macica. Ja nie bylam dlugo w ciazy bo w 7 tc poroniłam ale codziennie mnie bolal brzuch jakbym miala okres
 
Właśnie problem w tym , że od 3 tygodni codziennie mam bóle jak w trakcie miesiączki nie do wytrzymania.. do tego wczoraj i dziś doszły bóle pleców przy których lecą mi łzy
 
W 3tc to jeszcze nie ma pęcherzyka widocznego, bo dopiero dochodzi do zagnieżdzenia.
Jeżeli gin powiedział, ze to 3tc, to zmień koniecznie lekarza.

Może lekarz liczy ciąże od zapłodnienia 🙈
Ja w pierwszej ciąży takiego miałam, prywatnie, bardzo polecany w Warszawie, byłam bardzo zadowolona z prowadzenia u niego ciąży. Ale właśnie On ciągle gadał, że liczenie d OM to jakaś głupota bo w 2 pierwszych tygodniach nie ma ciąży i w ogóle kto to wymyślił :D
Fakt, że był starej daty i już nie żyje ;)
 
Może lekarz liczy ciąże od zapłodnienia 🙈
Ja w pierwszej ciąży takiego miałam, prywatnie, bardzo polecany w Warszawie, byłam bardzo zadowolona z prowadzenia u niego ciąży. Ale właśnie On ciągle gadał, że liczenie d OM to jakaś głupota bo w 2 pierwszych tygodniach nie ma ciąży i w ogóle kto to wymyślił :D
Fakt, że był starej daty i już
Jak poszłam do lekarza potwierdzić ciążę, oczywiście padło pytanie o datę OM.. a ja sobie nie zapisałam, ale mówię że mogę podać datę "zdarzenia" 😅 mina lekarki bezcenna. Datę OM zaproponowałam 14 dni wcześniej i tak wpisała 😁 zgadzało się z usg, więc ok 😃

@K1997 jeśli aż tak cię boli, to może jedź na izbę?
 
reklama
Test ciążowy pozytywny, ostatnia miesiączka 21-26 październik. Wczoraj byłam u ginekologa i stwierdził że ciąża ma 2,5-3 tygodnia
Nie jestem lekarzem stąd nie wiem czy jest możliwe na tak wczesnym etapie zobaczyć cokolwiek
Niepokoją mnie aż tak mocne bóle bo są nie do wytrzymania..
Zmień lekarza.
 
Do góry