reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy warto kupowąć oryginalne ubranka?

Ja dla swojej malej kupuje ubrania na rynku z bawelny i sa spoko. Ale i tak królują używane kupione za grosze i jakość mega. Firma next georgie itp ubranek z pepco nie polecam nawet jednego szkraba nie otula bo zaraz sie rozpadaja

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zamawiałam ubranka z 5-10-15 i byłam zadowolona, mimo intensywnego używania i częstego prania nadal są w dobrym stanie, podobnie z ubrankami że smyka. Nie kupuje w H&M ani pozostałych sieciowkach, bo te ubranka są horrendalnie drogie, a jakość nie odbiega od marek wymienionych wcześniej. Na Cyprze można jeszcze kupić dobrej jakosci, tanie ubranka w Jumbo. Masę ubranek dostaliśmy od sąsiadów, których dzieci zdążyły już z nich wyrosnąć. Uważam, że nie ma sensu wydawać fortuny na ubranka, które dziecko ponosi kilka tygodni, maksymalnie miesięcy. I bez tego rodzice mają masę wydatków.
 
Ja kupuje w pepco kik i textilmarkiet wiekszosc w pepco jakos moze nie jest rewelacyjna ale dla dziewczynek sa takie piekne rzeczy i jak tanio. W kiku to mozna po 2 zl rajstopki kupic takie przeceny
 
Ja sporo dobrej jakości ciuchów firmowych dostałam od siostry. Ale widzę, że na co dzień droższe firmówki nie są zbyt dobrym rozwiązaniem, po prostu ich szkoda :) też kupuję ubranka codzienne w pepco, czasem w f&f. Są ładne, wygodne i jak plama się nie spierze, to nie ma dramatu :D
 
Warto kupować najlepsze ubranka, bo ponieważ;)... zazwyczaj są najwyższej jakości i z najlepszych materiałów. Może i są trochę droższe, ale (w szczególności gdy będzie można przekazać młodszemu rodzeństwu) opłaci się nam ta inwestycja. Np. ubranka z wełny merynosa są praktycznie niezniszczalne, dziecko nie poci się w nich (ważne np. przy kompletach zimowych), z wełny alpaki jest hipoalergiczne (sweterki mające kontakt z ciałem), z bawełny (bodziaki) przewiewne.. itd itp. Dodatkowo warto inwestować w POLSKIE marki, które są głównie zarządzane przez młode mamuśki (młode marki z dziecięcym asortymentem), które chcą dać od siebie wszystko co najlepsze i produkują świetne ubranka. Wystarczy poszperać w internecie...
 
Jezeli mozna sobie na to pozwolic to tak. Warto tez, jak sie planuje kolejne dzieci (ale nie za 10 bo wtedy nie ma co trzymac tych ubranek), latwiej tez sprzedac firmowe. Ja uwielbiam ubranka carter's i little me. Calvin Klein i Ralph Lauren byly za wąskie na mojego pulpeta. Ale te marki kupuje z usa. A w polsce jakos cos kupuje to glownie w smyku.
 
reklama
Moim zdaniem ubranka nie muszą być oryginalne, powinny być przede wszystkim dobrej jakości oraz być wygodne dla naszego dziecka. Polecam szukać ich w sklepach internetowych gdzie znajdziecie szeroki wybór i zazwyczaj ceny też są o wiele niższe.
 
Do góry