reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zawsze postępujemy dobrze???????/

reklama
Ja bym napisała...
Córka poszła do mamy, powiedziała prawdę, chciała iść na lody, mało tego dojeżdża autobusem i nie miałaby możliwości dojechać do domu po lodach po szkole.
Ja zaznaczyłabym, że to sytuacja wyjątkowa. I miałabym gwarancję, że moje dziecko przyjdzie do mnie wtedy kiedy będzie miało większy problem, bo moim zdaniem takimi drobnymi kroczkami buduje się zaufanie.
A tak, jedna z drugą będziecie zabraniać i w końcu Wasze dziecko przestanie do Was przychodzić i prosić, bo będzie przekonane, że nie warto, nie będzie nawet próbować i zacznie kłamać...
Piszecie o odpowiedzialności? A pamiętacie jak bardzo "odpowiedzialne" byłyście w podstawówce?
Podpisuję się pod twoimi słowami.Przecież każda z nas chodziła do szkoły i nie mówcie,że byłyście aż takie święte i jak rodzice czegoś zabraniali to słuchałyście tego że hoho.Każda z nas miała ochote na wagary a nie każda miała tak wyrozumiałych rodziców którzyby na to pozwolili
 
Do góry