reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

DARIA JUŻ JEST Z NAMI

reklama

Kati

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2005
Postów
164
Rozwiązania
0
Koreczku - oby maleństwo na pociechę rodzicom się chowało, tym bardziej, że spieszyła się na ten świat !!!
Gratulujemy!!!     Gratulujemy!!!      Gratulujemy!!!     Śłiczna dziewusia!!!           Śliczna dziewusia!!!    Śliczna dziewusia!!!
 
reklama
Dołączył(a)
10 Lipiec 2005
Postów
4
Rozwiązania
0
nono moja przyszła na świat 2 dni za późno, tzn po terminie ale może i to dobrze?? i dochodzę do wniosku że i wcześniaki i "późniaki " są prześliczne :D
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry