reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta a karmienie

No właśnie u mnie problem z kupą był już w szpitalu. Po wypiciu mleka sojowego szedł pampers za pampersem, nie mogłam odejść od przewijaka. Obecnie nie możemy ani sojowego, ani migdałowego ani owsianego.
Próby zjedzenia czegokolwiek z mlekiem lub jajkiem powodowały nawrót zmian, nawet teraz. Po kukurydzy miała aż ranki pod kolanami.

Co do lekarzy to powiedzieli tylko tyle, że na testy za wcześnie i dali maści ze sterydami.

Może będziesz miała więcej szczęścia i nie trzeba będzie alergologa.

Nie chcę się wypowiadać o pracy lekarzy, bo mają naprawdę ciężki kawałek chleba... Szkoda tylko, że na badania za wcześnie, ale na maści ze sterydami nie... :(
 
reklama
Czy ulewanie może być objawem alergii na mleko krowie? Kupy są ok, zmian skórnych nie ma. Dziecko ma prawie pół roku.

Myślę, że to nie obaw alergii, a raczej nieprzystosowania układu pokarmowego. Dziecko do 6 miesiąca życia powinno być WYŁĄCZNIE karmione mlekiem mamy lub mlekiem modyfikowanym. Dietę zaczynamy rozszerzać po 6. miesiącu. I może niekoniecznie zaczynając od mleka krowiego :) W razie pytań jestem do dyspozycji
 
a co ma jeść mama karmiąca, żeby dodać sobie energii, być sytą, nie tyć i nie spędzać godzin w kuchni...no i, żeby smaczne było:-) wiem, wiem, wymagająca jestem.
 
Do góry