reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

:-)czesc dzieki ze odpisalas ja chce zaczac w niedziele musze sie przygotowac psychicznie bo niemam silnej woli ale jak patrze na siebie to slabo mi sie robi nawet nie chce wejsc do sklepu zeby cos sobie kupic,mam zamiar podejsc do niej bardzo rygorystycznie mam nadzieje ze przyniesie jakis efekt?Trzymam kciuki za ciebie pisz jak ci idzie ja napisze w niedziele wieczorem jak mi minol dzien.W niedziele to bedzie twoj polmetek napisz ile schudlas i czy tak dokladnie jesz co pisza pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Czesc...moglbyscie mi napisac co jecie tego dnia gdy jest do zjedzenia befsztyk??:confused:
I czy naprawde trzeba wypic az 3 szklanki jogurtu naturalnego?? Jogurt naturalny jest niedobry...moge go zastapic maslanka z owocami?
Chyba jednak to dieta nie dla mnie ;-)
 
czesc Jola!!! mysle ze powinnas dokladnie stosowac to co pisze w diecie bo napewno nie jest to bez znaczenia bo jogurt naturalny z owocami to zupelnie co innego ja jednak jutro startuje z dieta a mialam w niedziele i bede robic dokladnie co pisze i zobaczymy ile schudne.skladniki diety mi odpowiadaja lubie kawe.Zaczelas juz diete?
 
Nie...nie zaczelam i chyba jednak nie zaczne ...ja od dluzszego czasu jem po prostu mniej i staram sie zdrowo jesc(owoce, warzywa,pelnoziarniste pieczywo,unikam smazonego itp.) i to tez przynosi efekty i to dlugotrwale.Po drugie nastaly upaly i ja lubie na weekend przy grillu piwko wypic a przy tej diecie alkohol jest calkowicie zakazany.
Ale Wam zycze powodzenia :-)
 
hej dziewczynki

ja zaczynam diete od środy.............musze koniecznie schudnac do sukienki na wesele bo nie mam zamiaru kupowac czegos innego

bylam na tej diecie na wiosne ale przerwalam.................ale teraz mam silna motywacje.................bo w czym pojde...........w dresie:-D:-D

wiec jutro zrobie zakupki i bede piekniejsza z dnia na dzien:-D

powodzenia...........i trzymajcie kciuki za mnie.............a dodatkowo mam karnet benefis sport wiec bede dwa razy w tygodniu smigac na zajecia
 
Ale przy tej diecie cwczenia sa niewskazane! Uwazaj koniecznie na to, bo moze Ci sie slabo zrobic i zemdlejesz (kolezanka tak miala po tygodniu tej diety). Wiem, ze dieta jest skuteczna, wiec polecam, ale koniecznie zrob potem badania krwi, bo mozna sie nabawic anemii. Podziel sie wynikiem :)
 
reklama
Do góry