reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

reklama
JUSTA- no i super,ze wleciala:tak::-):-)
nas tu tez nie jest za wiele ,ale trzymamy sie razem,wspieramy ,gratulujemy i rozgrzeszamy :-D:-D:-D

tak wiec pisz kiedy masz ochote;-)pierwszy krok masz za sobą

no i gratki spadku !!!

ja jestem ponad 2 m-ce-od 10 sierpnia ,ale ja bralam hormony na owulacje a wiadomo,ze hormony i dieta to walka z wiatrakami,ale jak odstawilam to i waga poszla w dol:tak:

teraz mam 3 m-ce luzu w staraniach to "skupiam"sie na diecie ,zeby czyms myśli zająć:-p
 
masz jakieś sprawdzone dobre przepisy?
oj masę.:tak: W wolnej chwili wkleję co nieco.;-)

ja jestem ponad 2 m-ce-od 10 sierpnia ,ale ja bralam hormony na owulacje a wiadomo,ze hormony i dieta to walka z wiatrakami,ale jak odstawilam to i waga poszla w dol:tak:

teraz mam 3 m-ce luzu w staraniach to "skupiam"sie na diecie ,zeby czyms myśli zająć:-p
Oj ciężko , ciężko. Trzymam za was kciuki staraczki.:tak:
Nie ważne ile, ważne że spada. Lepiej wolniej , niż drastycznie w dół a potem jo-jo.:tak:
 
Cześć ja co prawda dopiero zaczęłam przygodę z Dukanem, ale chętnie dołączę jeśli można.:-):-) Pisałam kilka razy na tym forum co Justa i zachęcona zaproszeniem zajrzałam do Was, Mama05 dziękuję za zaproszenie. Mam do zrzucenia sporo bo 33 kg, które zostały nie po 2 ciążach, ale po złym leczeniu endometriozy ( źle dobrane leki spowodowały, że przytyłam w ciągu 3 miesięcy prawie 35 kg ) , to było 8 lat temu i ciężko mi się ich pozbyć. Próbowałam już różnych diet: Cambridge, 1000 kg ale nie było dużych wyników i szybko się zniechęcałam.
Na Dukanie jestem od soboty i dzisiaj waga pokazała mniej o 2,2 kg, suppeeerrr :-):-).
 
Ostatnia edycja:
JUSTA- dzieki za &&&&;-)wlatuj kiedy tylko Ci Blażejek pozwoli i pisz co tam masz sprawdzone:tak::-)

TAMI-rozgość sie na wątku i pisz kiedy mozesz-mam nadzieje,ze osiagniesz swoj cel a tymczasem gratki spadku !!!:tak:jaka to zawsze radość:))
ja cos wiem o takich lekach-w kilka m-cy przybylo mi 9 kg,juz na szczescie sporo zrzucilam -powodzenia ;-):happy2:
 
JUSTA- :-D:-D:-D:-D:-Dno tak:-D:-DTy masz Amelke-wiec wlatuj kiedy Amelka pozwoli:tak::-):-)

TAMI- a Ty wlatuj kiedy Blazejek pozwoli:tak:;-)

na pierwszej stronie Maćku podala kilka linków -popatrzcie sobie jesli jeszcze tam nie bylycie;-):-p
 
MARTOLINKA- witaj :))pewnie ze przyjmujemy :)efekt masz super-gratki spadku:)

dzis chyba tylko ja na posterunku :))ale jutro bedą tez inne kobietki :)

a "naszym starym" Dukankom wyjasnie-napisalam na watku DIETY ,DIETY gdzie nowe dziewczyny ktore dzis dolączymy mialy osobny wątek-a skoro nas jest kilka i ich kilka to moze warto zrobic jedną grupe :))

ja wlasnie zjadlam kanapki z pasta jajeczna ze szczypiorkiem i na to 2 cienki plasterki żywieckiej...pycha-polecam ten przepis ktory dzis pisalam Buni-to Wikula go wyszukala-jest sprwdzony,zawsze wychodzi i jest pyszny :)
 
reklama
Tak czytam Wasz wątek i stwierdzam , ze ja to jestem ortodoksyjna w tej diecie... jedyny grzech to jeden biszkopcik od synka.
Zobaczymy jak będzie dalej :)

Ja dziś na śniadanko- owsianka i twarozek ze szczypiorkiem i rzodkiewką. Na obiadek- zapiekana pierś z cukinia, pomidorami , pieczarkami i cukinia.
Na kolacje mam ochote na tuńczyka z twarożkiem :)

Jutro marzy mi się łosoś z kapustą kiszoną :)

macie przepis na sernik? ja dzis próbowałm zrobić i nic nie urósł , ale był dobry , tzn.jeszcze jest:)
 
Do góry