reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego taki NICK?

reklama
Gabi to mój pseudonim szkolny od drugiego imienia Gabriela,a ds na kocu to dwie pierwsze litery nazwiska.
 
Kiedyś jeździłam na koniu, który się nazywał Xeon i bardzo mi się to imie spodobała, a że kiedyśtam jak zakładałam sobie maila było zajęte dodałam e i wyszło Xeone.
 
u mnie też raczej jasne skąd się wziął nick - mam na imię dorota. tak do mnie mówią zdrobniale znajomi, 80 (rok urodzenia) sobie dodałam bo samo doti było zajęte
 
a jak ja bym poszła systemem maraniko to by było: barmardu, i nawed da się to wymówić, heheh
co do mojego nicka to bardzo lubię kubusia puchatka i tygryska bo taki żywy jest rozbrykany i wyaje mi się że też mam tyle energii i ciężko mi usiedzieć w mniejscu i też czasem jestem taka niezdarna i tak wyszło tygrysek a 3108 to dzien i miesiąc moich urodzin bo tygrysków to pełno wszędzie
 
o kurcze jak ja bym chciała skrót od naszych imion i nazwiska to wyszłoby cos dziwacznego w stylu "elżarkgi" i trudno to wymówić...a LizabetA to moja ksywka, którą nadał mi kiedyś kolega... mam na imię Elżbieta a on do mnie zawsze Lizabeta (albo Lizawieta haha) mówił i tak już zostało...potem blog tak nazwałam i juz to do mnie przylgneło ;-)
 
Maraniko wyszło na to że wszystkim się Twój sposób na nick podoba:-) :-)u mnie było by irejanpa ale numer nawet do się to wymówić.
 
reklama
Do góry