reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do wszystkich, którzy znają moją "historie"

Pscołamaja, dzięki, że napisałaś. :tak: Cieszę się, że choć trochę mogłyśmy Ci pomóc, choć oczywiście wolałabym, żeby nie spotkała Cię ta tragedia i nie było całej sprawy...
A depresja... któż by jej nie miał w tej sytuacji? Ja wiem, co to znaczy depresja, jaka jest potworna... Mam nadzieję, że dasz radę, w razie czego nie wahaj się przed pomocą specjalisty i lekami. Bywa, że nie ma innego wyjścia. Z całego serca życzę Ci szczęścia.
Pisz tutaj lub na prv, zawsze postaramy Cię wesprzeć chociaż dobrym słowem. Ja niestety mieszkam jak wiesz daleko... Ściskam!
 
reklama
Do góry