reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Petycja do Ministerstwa

reklama
To jest słabe, że trzeba się o wszystko w tym kraju wykłócić, albo usłyszeć od znajomych, a nie byc rzetelnie poinformowanym...

Naprawdę masakra informacyjna... ja pęcherz płodowy miałam już w pochwie z tego chodzenia do szpitala, badania, lekarz ... i każdy tylko ciąża wisi na Włosku ... To naprawdę dżungla informacyjna...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Link do: Przenośne KTG? Teraz to możliwe - położna mogłaby przyjeżdżać do nas z tym, jeżeli jesteśmy zaniepokojone, bo to co jest obecne na rynku do komercyjnego uzytku to jakieś detektory tętna płodu, a chyba nie do końca tylko o to w KTG chodzi. Więc postulat dotyczyłby wyposażenia przychodni rejonowych w takie urządzenia + zapewnienia położnej, czy innego pracownika służby zdrowia, który by z tym przyjeżdżał do nas.
 
Link do: Fundacja Rodzić po Ludzku ostrzega. Znikną Standardy Opieki Okołoporodowej

Jestescie pewne, ze to do TEGO Ministerstwa chcecie uderzac z Wasza petycja...?


A jakie inne Ministerstwo jest bardziej odpowiednie? :)

Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań i nie widzę powodu dla którego miałybyśmy nie złożyć tej petycji w TYM Ministerstwie, jest to nasze obywatelskie prawo. Jak to mówią kto nie próbuje i nie ryzykuje ten nie pije szampana ;)

Ponadto temat niewydolności szyjki jest tematem dość specyficznym i newralgicznym. Uważam, ze warto podjąć próbę i inicjatywę - nawet jesli nie wyjdzie temat został podniesiony próbowałyśmy, a jak wyjdzie, coś uda się osiągnąć super! Nie ma rzeczy niemożliwych! ;) trzeba próbować a nie siedzieć z zalamanymi rękami, samo się nic nie zrobi ;)

Dlatego w pierwszej kolejności zaczynamy od postulatów tj. Listy życzeń ;) która będziemy weryfikować pod katem istniejących i planowanych rozwiązań.

ktoś musi zwrócić uwagę na istotne kwestie szyjkowych kobiet bo jak nie my to kto? ;)

P.s. chciałabym uniknąć i nie chciałabym wchodzić w żadne dyskusje natury politycznej i dot. preferencji politycznych itp. - nie jest to właściwe miejsce i forum; rozmawiamy o tym co należy zmienić w przypadku opieki medycznej kobiet z niewydolnością szyjki.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny,

Z takich nowości jestem po wstępnych rozmowach i wyglada ze możemy dostać wsparcie medialne w tv i w internecie. Jest bardzo duże poparcie i uznanie dla tej akcji - poinformowałam, ze jesteśmy na początku dopiero ale powiedzieli ze jak będziemy coś już mieć by dać znać to będą propagować akcje ;)

Kolejne rozmowy z dziewczynami/kobietami z różnych środowisk potwierdzają nikt nie słyszałal o położnej od 21tc - także zwiększone akcje informacyjny tj broszura poradnik dla szyjkowych mam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Z takich nowości jestem po wstępnych rozmowach i wyglada ze możemy dostać wsparcie medialne w tv i w internecie. Jest bardzo duże poparcie i uznanie dla tej akcji - poinformowałam, ze jesteśmy na początku dopiero ale powiedzieli ze jak będziemy coś już mieć by dać znać to będą propagować akcje ;)

Kolejne rozmowy z dziewczynami/kobietami z różnych środowisk potwierdzają nikt nie słyszałal o położnej od 21tc - także zwiększone akcje informacyjny tj broszura poradnik dla szyjkowych mam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I nie tylko szyjkowych :) brawo ty! :)
 
Do góry