reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobre rady...porodowe :)

ło nie wiem. jedna do szpitala a potem w domu kilka sztuk.
ja mam całe opakowanie 10 sztuk ale wydaje mi się że połowa z tego spokojnie wystarczy
 
reklama
Nawet jesli nie zużyjesz tego od razu to na później też sie przyda przy jakiejkolwiek infekcji warto używać bo łatwiej się leczy
 
też kupiłam 10 sztuk od razu, bo to nigdy nic nie wiadomo co się będzie działo.
za to, wydaje mi się, że przesadziłam ilością podkładów
 
kupiłam 3 paczki absorgyn, 1 paczkę dużych wkładek molimed 30szt i 3 paczki największych podpasek belli.
a na później to myślałam o zwykłych podpaskach
 
Ja mam 2 paczki takich PODKŁADY 27cm. POPORODOWE ginekologiczne 10 szt (1406516939) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
i 2 paczki takich PODKŁADY ginekologiczne BELLA 10 szt. DUŻE !!! (1402430485) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
jak braknie to mąż mi dokupi w aptece a jak nie to potem zwykłe podpaski
Te molimed to chyba są takie jak podpaski? czy tylko mi się wydaje? jak tak to powinno być OK

Tak przy okazji to połozna radziła, przed kazdym karmieniem przynajmniej na poczatku zmieniać sobie podkład lub podpaskę, bo wydziela sie oksytocyna a ona pomaga obkurczać sie macicy i wtedy jest większe krwawienie.
 
dranissimo na szkole rodzenia położna powiedziała żeby 2 saszetki kupić i że dobrym pomysłem jest rozrobienie tego w jakiejś czystej butelce z atomizerem i pryskanie obolałego miejsca.
 
reklama
Do góry