reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciąża młodziutkiej mamy

Zgadzam sie z Asią. Dziecko rozwiązuje duzo problemów do mnie mama miała troche zalu a gdy tylko zobaczyła Patrysia to wszystko jej przeszło i juz było ok i nadal jest. Nie mieszkam z rodzicami, rodzice są po rozwodzie. Mama mieszka pare km od nas mimo tego jak tylko ma czas to przyjezdza do wnusia i wtedy mi nawet nie pozwala go wziąc na ręce:-)
 
reklama
Hej Hej....ale Wam zazdroszcze ...ja tez bym chciała miec jeszcze jednego szkraba...Mój Sebastianek ma 4i poł miesica i staramy sie o drugie ale cos nie wychodzi.....byłam ostatnio u gina i nikc okresu nie ma od porodu mimo ze karmie piersia tylko troche (dokarmiam) lekarka mi powiedziała ze sie nawet nie zanosi na okres czyli z płodnoscia to tez nie wiadomo...:( no coz wiczymy dalej ehehe :)
 
No czarnuszka jestem pełna podziwu dla Ciebie 21 latek i już chcesz 2 dziecko i do tego planujesz... Do tego Sebastianek 4 miesiace chyba jest za bardzo grzeczny i za spokojny jesli juz chcesz miec 2 mało cię wymeczył hihi .....
pozdrawiam
 
nooo Sebastianek jest grzeczny i to bardzo śpi calą noc w dzien tez śpi kilka razy pozatym wole za jedenym zamachem odchowac dwójke i miec pktem spokój....zalezy mi zeby szybko isc do pracy a teraz czekaz az ebus skonczy 3 latka i pojdzie do przedszkola potem kolejne trzy lata jakbh drugie bylo to dlugo troche a chcemy budowac dom z mezem ale musimy miec wiecej forsy hehehe a ja nie mam z kim zostawic dzieci jak cos.....:(
 
Mi się troszkę pragnie 2 dziecko ale nie jestem gotowa jeszzcze na 2. Tym bardziej, że wybieram się do szkoły Klaudusia już na tyle duża, że mogę pójsc dalej się kształcić.....
Ale przez to, ze chciałabym mieć takiego maluszka to w głowie mi chodza mysli czy by nie poznać jakas młodziutką mamcie bym mogła troszke pobyc, zająć się bobaskiem jak ta bedzie chciała gdzieś wyjść bez dziecka :))
Chociaż jestem młoda to mnie nie interesuja dyskoteki itp..A znam sporo dziewczyn które maja dzieci i co sobote na dyskotece wiec moze znajde jakas chetną która bedzie chciała bym zajeła sie jej dzieckiem .....
Chore i pewnie pomyslicie, ze smieszne ale mi poprostu malucha brakuje hihihi :-)
Takie moje przemyslenia :-D
 
Podziwiam Was dziewczyny !
Jak miałam 18 lat urodziłam moja córkę Laurę ciąża była dla mnie szokiem ale orzeszłam to wszystko jak córka pojawiła się na świecie to cały mój świat zaczął kręcić się wokół niej niestety mój mąż nie zdał egzaminu kiedy mała miała 6 lat rozwiedliśmy się moje zycie było totalnie pod górę nawet mi do głowy nie przyszła myśl o drugim dziecku broniłam się przed tym jak mogłam
Teraz jestem w nowym związku starsza córka w tym roku skończy 13 lat i znów zostałam mamą:) druga córcia ma 6,5 m-ca różnica wieku bardzo duża i powiem Wam ,że teraz mi ciężej niż kiedy miałam te 18 lat wtedy więcej mi się chciało miałam więcej sił wigoru radości z wychowania teraz jestem sfrustrowana czasem myślę ,że zrobiłam bład ze od razu dwójki nie miałam ..chyba łatwiej chowac za jednym zamachem a tak całe ,życie w pieluchach ;] ale co tam czas mija dzieciaczki rosną a starsza córka sporo mi pomaga przy maleństwie

url%5D
url%5D
http://
url%5D


rosniemyrazem.pl - prosimy o głosy
 
Kochane!
Otóż mam do Was takie intymne pytanie. Jestem w ciąży i od jakiegoś czasu mam brudną bielizne jest to żółty śluz albo i czasem brązowy. Czy to normalne na początku ciąży???​
 
niektóre kobiety mają coś takiego zamiast miesiączki ale to na samym początku lepiej odwiedź gina upewnisz się i uspokoisz
w ciązy jesteś bardziej podatna na stany zapalne więc pytanie czy odczuwasz też jakieś dolegliwości świąd pieczenie?
idź do lekarza
pozdrawiam :-)
 
Można to nazwać plamieniem, które może (ale nie musi) pojawiać się w początkowej fazie ciąży.
Ale lepiej zawsze zgłosić się do gina.
Może to jakaś infekcja?
Szczególnie na początku lepiej dmuchać na zimne.
 
reklama
cześć pozwolę sobie do Was napisać co nieco... mam 22 latka, 9 miesięcznego szkraba, i drugiego w brzusiu od 28 tygodni... pierwsza ciąża jak się pojawiła byłam szczęsliwa, ale druga to był mega szok... ale za nic nie myślałam o usunięciu! jestem szczęsliwa że za 2 i pół miesiąca zostanę znów mamuską :-) jestem szczęśliwa że mam dzieciaczki i już :-) pozdrawiam serdecznie
 
Do góry