reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

drzemki

mamo Julci moja Klaudia też na początku jak przestała spać w dzień to jak już wieczorem zasnęła to budziła się po 2 godzinach i nie chciało jej się już spać, tak jak twoja córcia i moja jest bardzo ruchliwa i ten czas kiedy spała w dzień to był odpoczynek a teraz już się przyzwyczaiłam i ona też, już się nie budzi chyba że na chwilkę i zasypia dalej,:tak:
 
reklama
Moja do sierpnia spala w dzien kolo poltorej,dwoch godzin.Kladlam ja po 12.20-13.20.Roznie to bywalo,ale zazwyczaj jakos usupiala.Jest tez bardzo ruchliwa i czasami sama usupiala lub trzebabylo sie kolo jej polozyc do towarzystwa.
W sierpniu bylo juz gorzej,usupialam ja,ale jak bardzo plakala to sobie dawalam spokuj.Teraz chodzi do przedszkola tam lezakuje,a w weedandu to roznie bywa,czesto gesto zasnie z babcia szybciej niz ze mna.
 
Moje dziecko od dwóch miesięcy w ogóle nie sypia przez dzień,rano wstaje koło 7-8 , a chodzi spać koło 20-21.Jak tylko mu rozłożę łózko to sam się kładzie , ściąga kapcie , ja mu mówię dobranoc a on mi pa i zasypia.Dziś położył sie zaraz po dobranocce.
 
Wiecie ja jestem zdania,że 2-3latek powinien jeszcze spać w dzień szkoda tylko,że nie zawsze jest to możliwe.O ile nam mamą byłoby lżej i miałybyśmy chwile czasu dla siebie
 
Witam. Mój synek ma 2lata i 9 miesięcy. Ale już od pół roku nie sypia w dzień. czasem zdarzy mu się zasnąć, ale to od wielkiego święta. nie zmuszam go zawsze jak się budzi jest straszna awantura. rozbudzanie trwa około godziny, więc dałam sobie spokój. Może przez to że nie śpi w dzień przesypia około 12 godzin w nocy. o 20 jest w łóżku i w ciągu 15 minut zasypia. Rano budzi się około 8, a czasem nawet 9 godziny. Nie każde dziecko potrzebuje drzemki, chociaż powinny jeszcze spać w dzień.
 
Maja śpi w dzień ok.1-1,5 godz. Jak nieraz gdzieś jedziemy i nie mam kiedy położyć ją na spanie to potem popołudniu bardzo marudzi i nie da się z nią wytrzymać, a zresztą w dzień jak ona śpi to ja wreszcie mogę sobie posiedzieć przed kompem lub ugotować obiad, lubię ten czas tylko dla siebie i tak łatwo i szybko z niego nie zrezygnuję:tak::tak::tak:
 
A u nas wróciły popołudniowe drzemki był okres że Staś w ogóle w dzień nie spał, a teraz zaczął znowu i to kładzie się bez sprzeciwu i praktycznie odrazu zasypia, a śpi tak ze 2-3 godz. czasem muszę go budzić. Na noc wtedy idzie spać po 21, rano wstaje około 7.30-8.00.
 
reklama
Anakonda ja też uwielbiam czas kiedy moje dziecko śpi odpoczywam psychicznie i zgadzam się z tobą bo ja też nie chce z niego rezygnować
 
Do góry