reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

drzemki

reklama
Anakonda ja też uwielbiam czas kiedy moje dziecko śpi odpoczywam psychicznie i zgadzam się z tobą bo ja też nie chce z niego rezygnować
święta prawda jest to czas dla mnie i bardzo duży psychiczny odpoczynek

CUDELF może u was też się za jakiś czas odmieni jak pisałam wyżej myślałam, że Staś już definitywnie zrezygnował z popołudniowych drzemek, a tu niespodziewanie od kilku dni znowu zaczął spać w dzień, tak więc uszy do góry :tak:, a próbujesz kłaść Klałdusię chociaż na leżakowanie?? Jak mój nie chciał spać to i tak lądował w łóżeczku chociaż na godzinkę, żeby sobie odpoczął.
 
A moja Jula od 4 dni kładzie się regularnie spać o14 i jestem szczęśliwa bo moge chwile odpocząć.Mam nadzieje że wszystko wróciło z drzemkami do normy
 
Ostatnio całkiem zrezygnowałam z kładzenia jej na drzemkę, a leżeć to ona nie wyleży nawet minuty,cały czas rozrabia, ja tylko sie denerwowałam i w końcu zrezygnowalam, teraz ona idzie spać o 19 i mam wieczorem czas wolny na odpoczynek a muszę powiedzieć że nawet mi to pasuje bo lubię posiedzieć sobie i pooglądać fajny film w spokoju bez ciągłych 'mamo, mama, mamusiu', ona potrafi wołać mnie z 20 razy na minutę i czasem mam dość,
 
Mój syn zrezygnował z dziennego spania jak skończył 2 latka. Nie zmuszam go do drzemek, przez to łanie idzie spać ok. godz. 20 wstaje ok 8:00. Najwyraźniej takie ma zapotrzebowanie na sen. Pewnie, że fajnie by było mieć trochę czasu dla siebie w dzień, ale nie narzekam. Pozdrawiam.
 
moja Kajulka w grudniu skończy dwa latka i śpiocha w ciągu dnia co najmniej 1'5godz.Tyle widocznie potrzebuje bo wieczorkiem kolo 20 usypia razem z braciszkiem i wstaje ok7,każdy dzieciaczek regeneruje siły;-).A mogę wspomnieć,ze Kajka do roku czasu praktycznie nie spała w ciągu dnia,jakieś 15-20 min drzemki sobie urządzała...i to był dopiero problem!!!
 
moja córka nie chce spać w dzień, ma 2 lata i 5 miesięcy, czy mam ją zmuszać do spania?, czy któraś mama ma taki problem?
moj Michal ma 2 i pol roku i przestal spac w dzien od 2 tyg.Tez sie tym bardzo martwie bo uwazam ze jeszcze chociaz do 3latek powinien miec ta dzienna rzemke.Niewiem co zrobic...Jest bardzo zywym dzieckiem,i pod wieczor jest juz tak zmeczony ze placze bo nie moze ze zmeczenia zasnac:no:.Niektorzy mi radza dac jakis syropek na uspokojenie,np Melisal,niby wyciszy go troche ,ze niby dla Misia lepiej,ale ja sama juz niewiem...prosze o rady:-(
 
reklama
Ja już teraz jestem szczęśliwa zauważyłam,że u mojej Juli to tylko był taki okres,kiedy nie chciała spać w południe.Teraz ok.14 bieże pieluche,bo to jej eksponat do spania i kładzie się sama obojętnie gdzie,czasami nawet na podłodze i mówi niunia ce pać i zasypia.
 
Do góry