reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

drzemki

moj Michal ma 2 i pol roku i przestal spac w dzien od 2 tyg.Tez sie tym bardzo martwie bo uwazam ze jeszcze chociaz do 3latek powinien miec ta dzienna rzemke.Niewiem co zrobic...Jest bardzo zywym dzieckiem,i pod wieczor jest juz tak zmeczony ze placze bo nie moze ze zmeczenia zasnac:no:.Niektorzy mi radza dac jakis syropek na uspokojenie,np Melisal,niby wyciszy go troche ,ze niby dla Misia lepiej,ale ja sama juz niewiem...prosze o rady:-(

Witaj. Moja Klaudia idzie spać o godzinie 19, wypija butelkę mleka, odwraca się na bok i zasypia w ciągu 5 minut, a ty o ktorej kładziesz Michałka spać wwieczorem. Może musisz wcześniej trochę go położyć. Ja jak widzę że mała zaczyna marudzić to nawet o 18 potrafię ją położyć i ona śpi do rana. Już się nie przejmuję że nie śpi w dzień, nawet mi to teraz odpowiada.
A tak przy okazji to ja też jestem ze szczecina.:-)
 
reklama
Nie ma co robic nic na sile, moja mala z dnia na dzien powiedziala dosc od dzisiaj nie spie w dzien. Wiadomo ze dla mnie szok zawsze mialam chwilke czasu dla siebie ale szybko do tego przywyklam. Wieczorem mala pada jak kawka po calodziennych zabawach w przedszkolu :)
my mamy stala pore spania czyli o 20.
Kolacja jemy o 18 pozdrawiam.
 
Moj na szczescie lubi swoje popoludniowe drzemki i spi dlugo bo od 2-3 godzin:tak:. Klade go przewaznie ok 11:30 i spi tak do ok 14:00-14:30:tak: W zlobku tez tak spi, wiec jestem zadowolona.
 
Do góry