reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston

Mi lekarz kazał brać 3 x 1 na dzień... Mam 39 dc i nadal okresu brak. Też już bym chciała dostać @. Jestem ciekawa jak to wyjdzie, bo mi kazał brać aż dostanę miesiączkę. Czyli w ogóle nie przerywać? 🤔
Poza tym nie rozumiem, jak duphaston ma wywołać okres, skoro to progesteron, a okres pojawia się jak progesteron spadnie...
Jak pojawi sie okres masz odlozyc, ale jak zaczniesz miec plamienia przepowiadające okres to też odkladasz czy jednak czekasz na taki okres właściwy i dopiero odkladasz?
 
reklama
Jak pojawi sie okres masz odlozyc, ale jak zaczniesz miec plamienia przepowiadające okres to też odkladasz czy jednak czekasz na taki okres właściwy i dopiero odkladasz?
Ja przy plamieniu odstawię, bo w tym cyklu małe szanse, że zaszłam w ciążę. Więc chce okres jak najszybciej.
Ale gdybym podejrzewała u siebie ciąże i dostała plamienia to najpierw zrobiłabym test a potem zadzwoniła do lekarza co robić
 
Mialam taka sytuacje raz ze podczas załatwiania sie mialam troszke brązowy śluz na papierze ale tylko rqz i naprawdę mało
Ja w tym cyklu taki jednorazowy incydent z brązowym śluzem miałam 26 dc, wtedy myślałam, że to może implantacja. Ale testy nadal negatywne. Dzisiaj 40dc. Ale brzuch zaczyna boleć to może się rozkręci @.
 
Ja w tym cyklu taki jednorazowy incydent z brązowym śluzem miałam 26 dc, wtedy myślałam, że to może implantacja. Ale testy nadal negatywne. Dzisiaj 40dc. Ale brzuch zaczyna boleć to może się rozkręci @.
Ja dzisiaj mam 38 dzień cyklu. A powiedz mi odrazu jak zaczniesz miec plamienie przepowiadające @ odrazu odkladasz cxy jak masz okres taki prawdziwy gdzie to jest twój 1 cyklu to dopiero odkladasz?
 
reklama
Do góry