reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie ciąże nieudane, co dalej?

U mnie poronienie (zakończone łyżeczkowaniem) i w tym samym czasie prawdopodobnie ciąża pozamaciczna (nic nie było widać na usg, leczona metotreksatem). Lekarze też mówili, że tak się zdarza i nie ma się co teraz badać, ale to jest głupie gadanie, jak bardzo pragnie się dziecka i nie chcesz kolejny raz przeżywać utraty ciąży... Dlatego ja sama zaczęłam się trochę badać. Na start TSH, FT3 i FT4. TSH miałam 3,73, więc poszłam do endokrynolog i okazało się, że u mnie już od dawna coś jest nie tak z tarczycą i mam niedoczynność i prawdopodobnie Hashimoto. Nie wiem, czy to było przyczyną poronienia, ale to na pewno nie ułatwia utrzymania ciąży.
My możemy się starać po pół roku, czyli dopiero od lipca - jeszcze trochę trzeba zaczekać...
 
reklama
Do góry