reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski

nadziejka122

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2023
Postów
19
Cześć dziewczyny :) jestem 4 dni przed @ i rano zrobiłam test ciążowy z rossmana - facelle i był negatywny. Zero cienia. Godzinę temu skusiłam się na zakup testu ciążowego ( czułość 10) w aptece ( również czułość 10). W ciągu wskazanych 5 minut pokazała się druga kreska. W sensie chyba, bo tu pojawia się pytanie czy tez ja widzicie ? Na żywo jest wyraźniejsza i różowa. Poleciałam po następne testy.. pink (ta sama czułości) cień cienia, ledwo co, nawet na zdjęciu nie będzie widać. Kupiłam jeszcze jeden tej firmy co na zdjęciu i na tym teście tez jest tylko cień, mocniejszy niz na pink (dodam ze kreska kontrolna jest o wiele mniej różowa nicz w tym teście widocznym na zdjęciu). Zgłupiałam i zastanawiam się czy ilość barwnika w teście mogła wpłynąć na te wyniki ? W sensie na kolor drugiej kreski, skoro ta jedna tez jasniutka. Gdyby chociaż cień się pojawił rano na tym z rossmana to poszłabym na betę.. teraz nie mam już gdzie jej zrobić i zostaje mi czekać do poniedziałku. Ale chyba oszaleje 😂
 
reklama
Nie dodało się zdjęcie. Też tak miałam, tydzień przed okresem test z rana czułość 25 negatywny a czułość 10 popołudniu pozytywny.
 
478346ED-BAE8-4EBC-A680-C7B299FDA682.jpeg
 
reklama
Do góry