Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Hejka!!!
Witam! Jestem mamą Anastazji urodzonej 18 czerwca 2004r. Mała jest super dzieciakiem, który przeszedł skpmplikowaną operację serca. Dziś żyje bez leków i ma 4 miesięczną siostrzyczkę. Zawsze marzyła mi się parka synuś i coreczka a mam dwie księżniczki i cieszę się z tego ogromnie. Myślałam,ze taka duża różnica wieku spowoduje,że Anastazja będzie zazdrosna a tu Zuzia jest zazrosna o starszą siostrę))

Witaj!Hejka!!!
Witam! Jestem mamą Anastazji urodzonej 18 czerwca 2004r. Mała jest super dzieciakiem, który przeszedł skpmplikowaną operację serca. Dziś żyje bez leków i ma 4 miesięczną siostrzyczkę. Zawsze marzyła mi się parka synuś i coreczka a mam dwie księżniczki i cieszę się z tego ogromnie. Myślałam,ze taka duża różnica wieku spowoduje,że Anastazja będzie zazdrosna a tu Zuzia jest zazrosna o starszą siostrę))
:-)
widac po nim jak wracamy z pracy że tęsknił cały dzień bo najchetniej nei schodziłby mi z rąk albo z kolan:-)nocnik nadal jest wrogiem nr 1:-(
. To ci córcia niemal załamania nerwowego dostała bo picia zapomniała 
), zwłaszcza jak chce żebym zmieniła pozycję lub pochodziła i go ukołysała
. Dawid robił tak samo tyle, że kopał w żołądek
. Leci mi już 7 miesiąc ciąży ale mimo to teraz mi się dłuży do porodu
. Waga cudna, tylko 5 kilo na plusie :-). Dawid poszedł do Senior Infant (druga klasa licząc od tych najmłodszych) , ma nową nauczycielkę, wydaje się sympatyczna
. Zazwyczaj jest dość grzeczny, ale czasami mu z lekka odbija i rzuca tekstem typu: już nie jesteście moimi rodzicami (bo np. nie dostał lodów
)
pamietam kopniaki ale pod żebra.... o tak!to bardzo boli.... ale czego sie nie rpzetrzyma dla dziecka
Dawid jak widac tez ma swoje humory - to chyba normalne w tym wieku.Oli nigdy mi tak nie mówi ale czasem jak na mnie spojrzy to ja juz nawet nie chce wiedziec co jej chodzi po głowie
jutro idę z nia na pierwsze leczenie do dentysty.Umówiłam ją do mojej kolezanki wiec jestem raczej spokojna.Nie wiem jak sie bedzie tam zachowywac ale póki co nie jest wystraszona i czeka na wizytę.mam nadzieje ze okaże sie dzielna a w nagrode... no cos bede musiała w nagrode wymysleć;-)