reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci z czerwca 2004

04_20_9.jpg



Chyba się nie chewaliłam, ale Liwci ruszają się dwie dolne jedynki. Bardzo się cieszy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
scarlet ale super!u ans małe zamieszanie z przedszkolem i Oli idzie dopiero w poniedzialek.No i spiesze donieśc ze Starszaszce wypadłw czoraj pierwszy ząbek (wreszcei bo ruszął sie juz kupe czasu) wiec Wróżka Zębuszka musowo miała dzis fuchę:rofl2:
 
Liwci wczoraj wypadł ząbek w szkole :) Wróżka zaspała i nie przyszła. Powiedzieliśmy Liwci, że nie ma wróżek. Dostała od nas pieniązki, nowy plecak i kredki. Nie wiem czy dobrze, że jej powiedzieliśmy, bo narzekała :(
 
Witajcie!
Gratuluję wypadających ząbków i życzę bezbolesnego wyżynania stałych zęboli i dumnego póki co szczerbatego uśmiechu :).

Jak minął dzieciom i Wam dumne mamy - 1 wrzesień??????
I pierwszy tydzień szkoły????
 
Hej :-) U nas wszystko ok. Dawid do szkoły, Michaś już ma 15 zęboli, ja w końcu poszłam do pracy, a dzień za dniem leci w okamgnieniu ;-)
A co u was słychać?
 
hej!!!!!
U nas jak widać po suwaczku,za 4 tygodnie pojawi się druga córunia:)))))))
Moja poszła rok wcześniej do szkoły,więc teraz zaczynamy 2 klasę:)))))
Klasę ma świetną,panią również (plastyczka,więc młoda w siódmym niebie,oczywiście na kółko plastyczne już chodziła cały ubiegły rok!)

Dni też mi mijają jak zaczarowane...
Dorotka,a kto z Michasiem zostaje?
bohaciefka,a jak u Was?
 
reklama
Witam.

U nas już choroby. Najmłodsza zasmarkana, młody kaszle a L. jak na razie zdrowa, ale czy na długo?

agadaria czemu wcześniej?
 
Do góry