reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

W ogóle nie wiem jak ona mi pobrała te krew bo zrobiła mi taką rysę i boli jak cholera :/ a krwi mi się tyle lało już po pobraniu, że musiałam czekać w przychodni, bo nie byłam w stanie prowadzić.
Uj... na mnie wszystkie pielęgniarki narzekają, bo nie widzą moich żył. Ostatnio skończyło się na igle dla małych dzieci... Ale kiedyś jedna pielęgniarka miała ochotę płakać. Musiałam ją uspokajać i zapewniać, że wszystko będzie dobrze...
 
reklama
A w ogóle w PL chyba tak nie jest... ale ja muszę w labo leżeć 20 minut przed badaniem prolaktyny.
PS. I do tego: kiedyś pani o mnie zapomniała... zostawiła mnie w boksie i sobie poszła. Miałam już w planie wyjąć telefon i zadzwonić na recepcję laboratorium, bo nie chciałam wstawać i niweczyć leżenia :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja na porodówce mogę być ze starym dopóki nie zaczną mi się bóle parte. Wtedy jak można zrobić 💩 albo krocze ma mi pęknąć to wolę żeby go przy tym nie było.
Dokładnie tak samo myślę. Po cóż mi ta fizjologia współdzielona... Sama nie wiem, co się wydarzy, więc nie będę zakładać, że chcę się tym dzielić :-)
 
Do góry