reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzikie harce w brzuszku czyli o ruchach naszych maluchow

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kurcze dziewczyny, odstawiłam leki 2 tygodnie temu (na skurcze które mnie zaczęły łapać już w 26tc), i od tamtego czasu nic. Znaczy ja nie jestem pewna czy to co mnie czasem łapie to skurcze przepowiadające. Idzie mi taka "fala" od żołądka, jest mi słabo, trzyma mnie to ok 10min, później jest ok- ale zdarzyło mi się to na razie 2 razy- na pewno nie są tak silne jak były zanim zaczęłam brak leki- wtedy czułam się jak w czasie miesiączki.

Takie trochę głupie pytanie, ale czy skurcze przepowiadające zawsze występują?
 
reklama
Z tego co wiem to z tymi skurczami przepowiadającymi jest tak że niektóre kobiety maja je słabsze i ich nie czują. I to może w każdej ciąży u jednej kobiety być inaczej!
Ale to co opisałaś to właśnie skurcz, więc nie wiem jak to jest u Ciebie. Licz ruchy i czekaj aż wypowie się ktoś bardziej kompetentny:tak:
 
moja mała ostatnio jest tak aktywna, że az trudno wytrzymać mam wrażenie, że chce nogi rozprostować, najczęściej atakuje jak siedze
 
Mój wariat - akrobata wczoraj wieczorem próbował się odwrócić głową w górę!:szok: Już był poprzecznie gdy zorientowałam sie co wyprawia i rękami ustawiłam go spowrotem - siłą! Bolało to ustawianie, ale niech on się lepiej nie wygłupia.... A jaki był zły:-) Ile kopniaków za to zebrałam:-D
 
a mój dzisiaj jakiś leniwy..
rano czkawę zliczył, potem z małżem się trochę poprzytulaliśmy- więc spał ;-)
przy śniadaniu się przeciągnął, a teraz siedzi jakoś cichutko...
 
Mój wariat - akrobata wczoraj wieczorem próbował się odwrócić głową w górę!:szok: Już był poprzecznie gdy zorientowałam sie co wyprawia i rękami ustawiłam go spowrotem - siłą! Bolało to ustawianie, ale niech on się lepiej nie wygłupia.... A jaki był zły:-) Ile kopniaków za to zebrałam:-D

Nikita - wow!!!! To Ty niezła Mamuska jesteś!!! Tak trzymać, niech synek tak nie fika :-)
 
Mój wariat - akrobata wczoraj wieczorem próbował się odwrócić głową w górę!:szok: Już był poprzecznie gdy zorientowałam sie co wyprawia i rękami ustawiłam go spowrotem - siłą! Bolało to ustawianie, ale niech on się lepiej nie wygłupia.... A jaki był zły:-) Ile kopniaków za to zebrałam:-D
Nikita niezła jesteś:-D:-D
a mój dzisiaj jakiś leniwy..
rano czkawę zliczył, potem z małżem się trochę poprzytulaliśmy- więc spał ;-)
przy śniadaniu się przeciągnął, a teraz siedzi jakoś cichutko...
Aga u mnie chyba po piątkowych szaleństwach wczoraj strasznie leniwy był, dziś trochę lepiej na szczęście bo już zaczęłam panikować
 
reklama
Mój wariat - akrobata wczoraj wieczorem próbował się odwrócić głową w górę!:szok: Już był poprzecznie gdy zorientowałam sie co wyprawia i rękami ustawiłam go spowrotem - siłą! Bolało to ustawianie, ale niech on się lepiej nie wygłupia.... A jaki był zły:-) Ile kopniaków za to zebrałam:-D

dobre, dobre:) chciałabym to zobaczyć....:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry