reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny wynik testu POMOCY!!

Dołączył(a)
16 Lipiec 2017
Postów
13
Hej, błagam was o pomoc bo już nie wiem co robić. Wczoraj po południu zrobiłam test i wyszły 2 kreski. Druga była blada ale była, powtórzyłam 2 godziny później i wyszło to samo (test innej firmy). Stwierdziłam, że powtórzę rano ale nie mogłam spać, budziłam się co chwilę. O 7 rano powtórzyłam test i wyszła jeszcze bledsza, cieniutka jak włos. Nie wiem co myśleć, POMOCY!
 
reklama
Rozwiązanie
Ginekolog powiedziała że testy mogą wychodzić pozytywnie, a ciąży nie będzie. Ciąży nie stwierdziła jeżeli okres będzie się dalej spóźniał to mam przyjść jeszcze raz.
Hej, błagam was o pomoc bo już nie wiem co robić. Wczoraj po południu zrobiłam test i wyszły 2 kreski. Druga była blada ale była, powtórzyłam 2 godziny później i wyszło to samo (test innej firmy). Stwierdziłam, że powtórzę rano ale nie mogłam spać, budziłam się co chwilę. O 7 rano powtórzyłam test i wyszła jeszcze bledsza, cieniutka jak włos. Nie wiem co myśleć, POMOCY!

Dla pewności zrób badanie z krwi Beta HCG da i 100% pewności.
 
Może być za wcześnie żeby ginekolog coś zobaczył, także pewnie wyślę Cię na bete hcg. Ja na Twoim miejscu poszlabym ją zrobić dziś i z wynikiem poszła do lekarza ;)
 
Według mnie jesteś w ciąży :) trzy testy nie moga się mylić ;) mi na początku też wychodziły ledwo widoczne kreski. A który to u Ciebie dzień cyklu?
 
reklama
Mój pierwszy test wyglądał tak
IMAG1216_1.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1216_1.jpg
    IMAG1216_1.jpg
    166,5 KB · Wyświetleń: 4 507
reklama
Do góry