reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

e-mailowa ksiazaka kucharska

Słowiczek czy mogłabym poprosic o podesłanie mi ksiazeczki?
allureuno@wp.pl

dsc030882tv.jpg
 
reklama
Mam 5-cio miesięcznego maluszka dlatego tez taka ksiażeczka bardzo by mi sie przydala ,gdybym mogła ja dostac byłoby super! ;)
 
Dziewczyny, rzućcie jakieś pomysły, co podać dziecku na treściwy podwieczorek? U nas jest to jeden z głównych posiłków, Filip dostaje wtedy albo kanapki, albo jajecznicę, albo rzadką zupkę bez mięska, jeśli na obiad było gęściejsze danie. A co Wy podajecie swoim pociechom? U nas to musi być coś, co się szybciutko zrobi lub odgrzeje, bo jesteśmy wtedy po spacerku i jedzenie musi być NATYCHMIAST, bo inaczej jest ryk wielki...

pozdrawiam
nikita
(aha, a ten podwieczorek, to dla roczniaka)
 
W moim przypadku to najczęsciej są owoce lub deser mleczny - Danonki itp. A poza tym proponuje płatki z mlekiem lub kaszke z sokiem.
 
reklama
Do góry