reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fochy, dąsy, nerwy

Moj mąż jest natomiast niedojrzały i to do granic możliwości. Czasem nie da się z nim porozmawiac, chyba ze wymuszam na nim logiczne myslenie. Jest zlosliwy, fochy i dasy to jego specjalnosc. Woli sie obrazic o byle g***o, odwrócić się na pięcie i wyjść a najlepiej się upić niż szczerze porozmawiać i rozważyć kilka kwestii... W tej chwili nie widzielismy sie juz 4mies (pracuje w uk) ale i tak potrafi sie nadąsać o wsume NIC przez telefon. Mam tylko nadzieje ze w koncu wydorosleje.
 
reklama
Między mną a moim nie było sexu 5 tyg!
Do wczoraj!
Jak mnie dorwał to narobił mi tylko na tyłku siniaków aż mi popękały naczynka :zawstydzona/y:bo on lubi klepnąć sobie kobietę w pupe:wściekła/y:... I jak ja mam mu wytłumaczyć że tak sie nie robi ??

Hahaha :D
Trochę mnie to rozbawiło :happy2::-)
Może aż tak długo tego nie robiliscie, że sie stęsknił i nie mógł się opanować? :D

Mój mężczyzna też pracuje za granicą, przyjeżdża raz na 1.5 miesiąca i też jest "dziki" ale mnie to nie przeszkadza wręcz odwrotnie, bo po takim czasie rozłąki jak najbardziej chce się przytulić itd. :D
 
Do góry