reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy dla dziecka

reklama
Jeżeli chodzi o sklep amko.com.pl, swoją drogą duży i ciekawy asortyment posiada, a może złożymy jakies zamówienie grupowe byłoby pewnie taniej, sama zastanawiam się nad większymi zakupami...
 
A kupowałaś tam juz coś? Jak wrażenia?? Mnie interesuje fotelik dla dziecka,a jeżeli jak mowisz byłoby taniej to moze rzeczywiście jakoś sie dogadamy w tej sprawie. Podrawiam:)
 
Wrażenia bardzo pozytywne...przede wszystkim bardzo dobry kontakt, wiec zachęcam Cię do kontaktu z ich konsultantem, zawsze Ci doradzą, ceny również przystępne no i jest z czego wybrać...no w sumie czemu nie, możemy razem złożyć zamówienie, tylko nie wiem kiedy ja będę zamiawiać, a Tobie pewnie zależy na czasie...
 
Wiesz co? Kimkolwiek jesteś to lepiej nie zabieraj głosy w sprawach o których nie masz pojęcia.Jesteś typowym "internetowym śmieciarzem" któremu nic się nie podoba i wszędzie czuje podstęp. Więc jeżeli nie masz zamiaru wypowiadać się na temat to nie życze sobie więcej komentarzy z Twojej strony. Dziękuje uczciwym i Pozdrawiam.
 
Wiesz co? Kimkolwiek jesteś to lepiej nie zabieraj głosy w sprawach o których nie masz pojęcia.Jesteś typowym "internetowym śmieciarzem" któremu nic się nie podoba i wszędzie czuje podstęp. Więc jeżeli nie masz zamiaru wypowiadać się na temat to nie życze sobie więcej komentarzy z Twojej strony. Dziękuje uczciwym i Pozdrawiam.

Wszystko da sie sprawdzic. Dwie osoby gadaja tylko o sklepie , te dwie osoby zarejestrowane jednego dnia ( w tej samej godzinie), wypowiadajace sie tylko w jednym (!) temacie. Zbieg okolicznosci? Nie sądzę.

KRYPTO I PSEUDO-REKLAMOM MOWIE STANOWCZE-NIE!
 
Witam ponownie,

długo to trwało, ale wkońcu zakupiliśmy fotelik:-) Britax Secura 0-25kg monotwany tyłem do kierunku jazdy przez cały okres uzytkowania:-) Bardzo wygodny, duży i zapinany kilkoma pasami (samochodowymi i pasami które są przy foteliku) i do tego nóżka wyciagana do podłogi. Fotelik z pozycji siedzącej rozkłada się do pozycji leżącej, poprostu rewelacja:-)
Życzę powodzenia w poszukiwaniu fotelików, a później trafnego wyboru:tak: Nasz synek póki co jest zadowolony:tak:
Pozdrawiam!
 
reklama
Nasz synek ma już 13 miesiecy i dopiero tydzień temu zmienilismy mu go na wiekszy(9-18).Jest bardzo drobnym dzieckiem i do tamtego się jeszcze miescił ale było mu niewygodnie, bo pozycja leżaca i był jeden wielki wisk.
Chiałąm zeby jak najdluzje jezdzil tyłem do kierunku jazdy..........ale i tak dlugo nam sie udalo.
Kupilismy Romera King Plus 9-18 mały zachwycony, rozkalda sie w 4 pozycajch i ma 7 stopniowa regulacje zaglowka i pasow
Myslalam o fotleiku 0-18 ale te wypadaja gorzej w testach.......im wieksza roznica w przedzilae wagwym tym fotleik mniej bezpieczny

Kosztuja sporo te fotleiki ale ja jestem zdania że bezpieczęsntwo naszych dzieci nie ma ceny

Ja osobiscie mam swiadomosc ze zabezpieczylam swoje dziecko tak aby bylo najbezpiecznijsze podczas wypadku-oby nie bylo dane nam tego doswiadczyc
Czego wszytkim zycze

A tu ciekawa strona-warto poczytać :tak:
fotelik.info :: foteliki samochodowe dla dzieci
 
Ostatnia edycja:
Do góry