reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe - opinie, doswiadczenia

reklama
my tez sie powoli przymierzamy do fotelika, ale będzie to chyba romer king plus. Podoba mi się też jane, model chyba exo. Chcę fotelik, który ma min 4 gwiazdki.Ten bebe confort mi się podoba, ale tylko 3 gwiazdki, a strasznie drogi jest.
 
kropa, jak King Kong?
Inny king nie przychodzi mi teraz na myśl :-D Ale to bardziej moja Olka do tej roli pasuje.

Na tej stronce, którą pokazujesz, Jane kosztuje (w promocji) 975 zł, a na allegro wersję z dodatkową nogą - coś jak baza, można kupić za 750zł
 
zdecydowaliśmy się na romera kinga plus. Podoba mi się krowa, ale materiał jest tragiczny, taki gruby, nieoddychający welur. Latem to by Olka wypływała z tego fotelika. Tak więc będzie czerwony :)
Pan zdecydowanie polecał tego romera, mówi, że maxi cosi, to w ostateczności.
Mnie się bardzo jane exo podoba,ale Olka już teraz ledwo się tam mieści
 
reklama
zdecydowaliśmy się na romera kinga plus. Podoba mi się krowa, ale materiał jest tragiczny, taki gruby, nieoddychający welur. Latem to by Olka wypływała z tego fotelika. Tak więc będzie czerwony :)
Pan zdecydowanie polecał tego romera, mówi, że maxi cosi, to w ostateczności.
Mnie się bardzo jane exo podoba,ale Olka już teraz ledwo się tam mieści

my mamy krowę :-) nie wiem czy oddycha czy nie:-D na szczęście jest też klima w aucie:-) ale u nas fotelik sprawdza się rewelacyjnie póki co. także dobry wybór ;-)
 
Do góry