reklama

Foteliki samochodowe

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2010' rozpoczęty przez hefi, 30 Październik 2010.

1. hefi

hefi Fanka BB :)

Jako że nasze dzieciaczki już coraz większe i co za tym idzie pewnie nie jedna z nas zastanawia się nad zmianą obecnego fotelika samochodowego na większy, może podzielimy się swoimi opiniami na temat fotelików dostępnych na rynku. Macie już swoje typy? Lub wiecie na jaki fotelik się zdecydujecie?

2. agula23

agula23 Zaciekawiona BB

Hej!
    Moj maluszek urodzil sie w maju i tez coraz czesciej zastanawiam sie nad wyborem fotelika. Duzo czytalam na ten temat i sama nie wiem co wybrac ale ostatecznie chyba wybierzemy Maxi Cosi model Tobi( w sklepie dzieciecym tez polecali) podobno jest bezpieczny i wygodny dla malenstwa a to najwazniejsze. Pozdrowienia.

Ostatnia edycja: 30 Październik 2010
  3. reklama
  4. badaicka

badaicka Paulusia i Filipek

Ja zamierzam kupic taki fotelik który bedzie "rósł" z Filipem po to zeby już później nie kupować kolejnych fotelików i wydawać na nie następnych niemałych pieniedzy.
    Poza tym mamy dwa samochody wiec ja taki wydatek musze pomnożyc razy dwa.
    Dla Pauliny kupiliśmy'Małego podróżnika" z firmy DELTIM i jestem zadowolona.

5. kaszasa

kaszasa Zaciekawiona BB

a kiedy będziecie przesadzać swoje dzieciaczki? jak już będą samodzielnie siedziały? mamy fotelik niby do 13 kg ale Nina już się ledwo mieści

6. hefi

No właśnie my się zastanawiamy żeby małą w grudniu już przenieść do nowego fotelika. U nas priorytetem jest to żeby można było taki fotelik "położyć" tzn żeby dziecko było w pozycji pół lezacej.

7. kaszasa

kaszasa Zaciekawiona BB

no właśnie, ten Maxi Cosi Tobi chyba ma taką funkcję

8. ewela28

ewela28 Fanka BB :)

Ja mam zamiar zakupic Maxi Cosi Tobi albo Bebe Comfort taki obrotowy :)

9. anecznik

anecznik Fanka BB :)

Jakie w końcu kupiliście foteliki i czy jesteście zadowoleni??

10. reklama
  11. gosiagro

gosiagro Mama czerwcowa 2010

my kupiliśmy Recaro Young Sport, jak na razie bez zarzutów i jestem zadowolona:tak:

12. hefi

My mamy Maxi Cosi Tobi :) i sprawuje się super!! Mała zadowolona może albo siedzieć albo tak trochę leżeć. Bardzo sprawnie się wkłada, wyjmuje i zapina dziecko więc na dzień dzisiejszy jesteśmy zadowoleni :)

Poleć forum