reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

reklama
Jakie piękne domki już nam się zrobiły.:tak:
Grunt do dobre wyćwiczenie wszystkich mięśni krocza, a najlepsza na to gra twister.:-D
Ja to już się nie mogę doczekać lokatorów tych brzuszków. Już bym je wszystkie wycałowała , wyściskała.....
 
To nasza Mała w brzuszku, za trzy dni zacznie 8 miesiąc życia na tym pięknym świecie :) Fajne jest to, że wogóle nie czuję się "ciężarna", waga 8 kg na +, samopoczucie pierwszorzędne. Hulaliśmy ostatnio na dwóch zabawach, tańcowalismy z mężem tak, że kobietki nie w ciąży wymiękały a ja wogóle nie czuję "trudów" ciąży. Nic mnie nie boli, nic nie puchnie, ludzie mówią, że nie wyglądam jakbym w ciąży była. A Maleńka kopie!!!!

 
to ja z serii zotygodniowej dołączam wczorajsze nasze focie:) 29tc+3dni
 

Załączniki

  • PICT0040 (Small).JPG
    PICT0040 (Small).JPG
    19,6 KB · Wyświetleń: 65
  • PICT0042 (Small).JPG
    PICT0042 (Small).JPG
    22,2 KB · Wyświetleń: 66
  • PICT0043 (Small).JPG
    PICT0043 (Small).JPG
    19,2 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Do góry