reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

oto 11tydz
8 miesiac
9 miesiac
:-):-):-) oczywiscie w pierwszej ciąży
 

Załączniki

  • .jpgooooo.jpg
    .jpgooooo.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 79
  • .jpgoiii.jpg
    .jpgoiii.jpg
    46,2 KB · Wyświetleń: 102
  • .jpgoiiikk.jpg
    .jpgoiiikk.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 122
reklama
Sheeppy gdzie te Twoje 30 kg???!!! Na tych zdjeciach z brzuszkiem to gora plus 10 kg bym Ci dala :tak:

maja33 wow, fajniutki brzucholek juz masz!:-)

zielono_mi, no wlasnie, brzuszek bylo Ci szybciej widac, bo ciaza blizniacza... A u mnie??? Nico zupelne:-( Moze faktycznie cos nie tak? W czwartek mam wizyte-i chwila prawdy bedzie,brrrrrrr....

Ja w pierwszej ciazy przytylam 29 kg, w drugiej 19 kg i z tych ciaz zostalo mi na plusie jakies 5 kg, ktorych za nic nie moglam zgubic...i co...? wystarczylo zajsc w kolejna ciaze i juz 3 kg mniej bez zadnych staran i diet...hmmm...a moze w 3 ciazy sie wolniej brzuch rozrasta??:confused::confused::confused:;-)
 
oto 11tydz
8 miesiac
9 miesiac
:-):-):-) oczywiscie w pierwszej ciąży
no no w ostatnim miesiącu ale brzuszek :-)
zdjęcia z brzuszkiem mnie rozczulają :blink:

LILIann pisze:
Sheeppy gdzie te Twoje 30 kg???!!! Na tych zdjeciach z brzuszkiem to gora plus 10 kg bym Ci dala :tak:
10 kg to mi przybyło chyba już w pierwszym trymestrze, jak mi położna powiedziała że mam niedowagę i muszę dużo przybrać to zaczęłam się opychać słodyczami bez końca:-) a kilogramy weszły w ramiona, piersi, i przede wszystkim w pupę:wściekła/y:
tylko na pupie i na jednej łydce mam rozstępy
 
:-)no no nic prawie nie widac... ja w pierwszej przytylam 20 kilo teraz jeszcze nic a brzuszka tez nie widac... mam nadzieje ze nie bede wielka baba jak w pierwszej ciazy... :-)
-----------------------------------
 
Sheeppy to ja juz sama nie wiem, czy to na tych zdjeciach tak niewiele tych Twoich kg widac,czy co:confused::confused::confused: Bo ja z nich widze ze ty szczuplutka mimo wszystko bylas!! Ja w 6 m-cu mialam brzuch taki jak Ty w 8, a Twoj brzuch z 6m-ca wyglada jak moj z 3-4m-ca ciazy:tak::tak::zawstydzona/y:
 
:-Dmaja 33- witaj maju my sie znamy:) ja tez chcialam poinformowac ze sie udalo:)
moja historia to
od 2003 do 2008 r - nerw trojdzielny- silne leki przeciwpadaczkowe
03.2008- rozpoczynamy staranka
06.2008- okazalo sie ze po zebem mialam rope i stad uciskala na nerw trojdzielny, niepotrzebnie trulam sie przez rok czasu nieprzerwalnie lekami przeciwpadackzowymi
07.2008- stwierdzono PCO
13.08 - laparoskopia
22.08 ostatnia @
25.09 ciąża - 4 tydz, i 6 dzien

jak tylko mezus przegra z aparatu zdjecie to wstawie zdjecie swego brzuszka...
 
reklama
Do góry