reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Galeria czyli nasze fotki :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

aska00

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tutaj dziewczyny proszę zamieszczać zdjęcia swoich fasolek.
Wcześniej było tu zdjęcie mojej córeczki Wiwi, ale myślę, że tereaz już pora na Ono.
Więc przedstawiam moje drugie szczęście... (8 tydizeń)

reklama
I

Izzabela

Gość
aska - zmniejszyć możesz nawet w paincie, wklejasz je do painta, naciskasz na róg i 'ciągniesz' do wewnątrz, dopóki nie osiągnie odpowiednich rozmiarów.

A to z usg- jeżeli masz na papierku to chyba jedynie skanerem, chyba, że zrobisz zdjęcie zdjęciu cyfrówką i wgrasz na komputer ;)

dori

Rozwiązania
0
No i wczoraj zobaczyłam i usłyszałam moją fasolke. 7tydzień i 2 dni:

G

Gosiex

Gość
Przepraszam, ale wpadłam tutaj z majówek. Czy nie wiecie może drogie panie od kiedy można usłyszeć bijące serduszko? Mam wizytę dopiero na 15 września a chciałabym wiedzieć już teraz. Dziękuję z góry.

aska00

Rozwiązania
0
Droga Gosiu!
Bijące serduszo w pierwszej ciąży usłyszałam w 12 tygodniu (podobno miałam szczęście, dobrze płód się ułożył, miesiąc później, gdy był przy tym mój mąż doktorka sporo się namęczyła, żeby go odnaleźć) - wtedy bły to jakiś aparacik. Teraz podobno przez usg dopochwowe można bez problemu usłyszeć już w 12 tyg. Jutro jadę do lekarki i właśnie jestem w 12 tyg. (obiecała mi miesiąc temu, że przy następnej wizycie usłyszę serduszko). Jak byłam na ostatniej wizycie w 8 tyg. to jeszcze było za słabe echo, ale pulsującą kropeczkę było już widać.

G

Gosiex

Gość
Oj dziękuje dłuuuugo czekałam na tą odpowiedź! Nie mogę się doczekać, jestem pewna, że się pobeczę.

aska00

Rozwiązania
0
A oto kolejne zdjęcie mojej dzidzi - tym razem starszej już o 4 tygodnie.
Maleństwo ma 12 tyg. i podobno, jak na swój wiek, jest duże.

dori

Rozwiązania
0
Aska cudowna dzidzia. Ja też już się nie mogę doczekać USG a tu wizyta dopiero za tydzień.

aska00

Rozwiązania
0
Mam nadzieję, że doznasz takiego szczęścia jak ja. Zaraz po wizycie proszę o zdjęcie i długi opis wrażeń.

reklama

magdalena25

Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka
Rozwiązania
0
Niesamowite! Taki widok maleństwa :) Ja już też żyję odliczając dni do poniedziałkowego usg - to będzie moje pierwsze na początku 11 tygodnia.
Pozdrawiam wszystkie mamusie*2
M

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry