reklama

Galeria czyli nasze fotki :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez aska00, 17 Sierpień 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. aska00

aska00 Fanka BB :)

Tutaj dziewczyny proszę zamieszczać zdjęcia swoich fasolek.
    Wcześniej było tu zdjęcie mojej córeczki Wiwi, ale myślę, że tereaz już pora na Ono.
    Więc przedstawiam moje drugie szczęście... (8 tydizeń)

2. Izzabela

Izzabela Gość

aska - zmniejszyć możesz nawet w paincie, wklejasz je do painta, naciskasz na róg i 'ciągniesz' do wewnątrz, dopóki nie osiągnie odpowiednich rozmiarów.

A to z usg- jeżeli masz na papierku to chyba jedynie skanerem, chyba, że zrobisz zdjęcie zdjęciu cyfrówką i wgrasz na komputer ;)

3. reklama
  4. dori

dori Fanka BB :)

No i wczoraj zobaczyłam i usłyszałam moją fasolke. 7tydzień i 2 dni:

5. Gosiex

Gosiex Gość

Przepraszam, ale wpadłam tutaj z majówek. Czy nie wiecie może drogie panie od kiedy można usłyszeć bijące serduszko? Mam wizytę dopiero na 15 września a chciałabym wiedzieć już teraz. Dziękuję z góry.

6. aska00

Droga Gosiu!
    Bijące serduszo w pierwszej ciąży usłyszałam w 12 tygodniu (podobno miałam szczęście, dobrze płód się ułożył, miesiąc później, gdy był przy tym mój mąż doktorka sporo się namęczyła, żeby go odnaleźć) - wtedy bły to jakiś aparacik. Teraz podobno przez usg dopochwowe można bez problemu usłyszeć już w 12 tyg. Jutro jadę do lekarki i właśnie jestem w 12 tyg. (obiecała mi miesiąc temu, że przy następnej wizycie usłyszę serduszko). Jak byłam na ostatniej wizycie w 8 tyg. to jeszcze było za słabe echo, ale pulsującą kropeczkę było już widać.

7. Gosiex

Gosiex Gość

Oj dziękuje dłuuuugo czekałam na tą odpowiedź! Nie mogę się doczekać, jestem pewna, że się pobeczę.

8. aska00

A oto kolejne zdjęcie mojej dzidzi - tym razem starszej już o 4 tygodnie.
    Maleństwo ma 12 tyg. i podobno, jak na swój wiek, jest duże.

9. dori

dori Fanka BB :)

Aska cudowna dzidzia. Ja też już się nie mogę doczekać USG a tu wizyta dopiero za tydzień.

10. reklama
  11. aska00

Mam nadzieję, że doznasz takiego szczęścia jak ja. Zaraz po wizycie proszę o zdjęcie i długi opis wrażeń.

12. magdalena25

magdalena25 Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka

Niesamowite! Taki widok maleństwa :) Ja już też żyję odliczając dni do poniedziałkowego usg - to będzie moje pierwsze na początku 11 tygodnia.
    Pozdrawiam wszystkie mamusie*2
    M

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum