reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych Słoneczek

reklama
Witam tez bym sie wam pochwalila moim Bardzo Kochanym upragnionym Sloneczkiem ale niewiem jak to zrobic ktoras mi doradzi jk wstwic zdjecie Pozdrawiam

024013950.png
 
ale macie śliczne dzieciaki , aż pozazdrościć ,ale i ja niedlugo wstawie jakąs fotkę :-D
a najbardziej to zszokował mnie synek ccaroline85- taaaaki długaśne włosy , jeju chyba modniś z niego , ledwo się urodził a już fryzjera trzeba było odwiedzać :-D, śliczniutkie włosy :tak:
 
Wszystkie dzieciaczki prześliczne :) Ciekawe na kogo wyrosną nasze szkraby :)

Co do mojego synka, już raz sama podcinałam mu grzywkę, raz poszliśmy do fryzjera(oczywiście się nie dał za bardzo obciąć, a teraz ma z tyłu długaśne włoski zakręcone i niektórzy mylą go z dziewczynką :D Zastanawiam się czy Natalka będzie podobna do synka :)
 
dziewczyny macie cudowne dzieci, tylko pozazdroscic... ja juz nie moge doczekac mojej małej.... ale jestem ciekawa jak bedzie wygladała :)
 
Dzięki. Już się nie może doczekać siostry i na wszystkie usg chce chodzić obowiązkowo hehe. Już nie długo się poznają:-)
 
reklama
Do góry