reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych Słoneczek

reklama
kamikaa cudna ta Twoja mała księżniczka:)
Polusia wszystkie dzieciaczki sa cudne :)kazde na swoj sposob :)
Ale powiem wam ze tak nieraz zagladajac do wozkow sa taz takie i mniej urocze :/ wiem wiem nie powinno sie tak mowic ale tutaj takich duzo:/ i to nie tylko moje zdanie :/ nie wiem czy w polsce tez sie to spotyka ale tutaj duzo dzieci ma wielkie glowy takieeeeeeeeeee naprawde duze co nie pasuja do reszty jak balony takie nadmuchane :/powiem wam ze dla mnie to przerazajace i pytalam lekarki co to jest czemu ? i ona mowi ze normale nie jest :/
 
Pytalam pediatry bo nie wiedzialam juz sama czy nasza moze za mala bo tamte dzieci takie nadmuchane ale pediatra powiedziala ze to nie my powinnysmy sie martwic u nas wszystko ok :)
 
Oj, Kamikaa, ale ta Twoja Córa podobna do Ciebie... a jeśli chodzi o "zawartość" wózków, to rzeczywiście jest różna, ale niekoniecznie z pięknego nimowlaka wyrasta piękne dziecię. Pamiętasz bajkę o brzydkiem kaczątku?? Każde dzieciątko jest najpiękniejsze, a najbardziej to wiadomo dla kogo...

Mój też ma głowę wielką ponad przeciętna, jak tatuś i jak tatuś pewnie atuś będzie bardzo mądry...
 
Tak mój słodziak wczoraj spał ze smoczkiem ,a przed chwilką w takiej pozycji zasnoł :-)
 

Załączniki

  • DSC01183.jpg
    DSC01183.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 78
  • DSC01184.jpg
    DSC01184.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Do góry