reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gimnastyka w czasie ciąży i po porodzie

wiesz co ja zaczelam jak tristan mial miesiac
ale to byly bardziej zajecia dla dziecka niz dla mamy
wiesz jakies masaze ,laskotanie , taki kontakt z mama
fajne byly zeby wyrwac sie z domu :-)
ale raz w tygodniu mi wystarczalo

och ja sie dzisiaj nameczylam
prawie 2 godzina na spacerku
i jeszcze godzina na placu zabaw
i jeszcze pilka
o np tera na niej siedze ,ale teraz to relaksik
a wieczorem troszke sie pobujam na niej bo zauwazylam ze nogi troszke przy tym pracuja wiec nie wysilkowy trening sobei zrobie:-)
 
reklama
to pewnie juz niedługo będę się rozglądać za taką gimnastyką z maluchem..
a tymczasem zaczęłam niewelką ilość ćwiczeń, głównie rozciąganie (niektóre mają zmniejszać opuchliznę, ale średnio to widzę, no ale wykonałam:tak:) i opócz tego wymachy nogami:-)..
a piłka jakiej używasz to ta duża specjalna, czy po prostu podkradasz dzieciakowi?;-)
zawsze chciałam miec taka piłkę tylko obawiam się że będzie to kolejny rekwizyt w domu:-(...
 
ta duza gimnastyczna
powiem ci ze mialam ja przy porodzie z tristanem i skakalam na niej cala pierwsza czasc porodu , naprawde moge polecic
ale ostatnio przeczytalam ze jeszcze lepiej dziala ,jak juz 2 miesiace prze porodem zacznie si ena niej skakac wiec wyciagnelam i pomaly wprowadzam w zycie
np siedze na niej teraz piszac na kompie :-D:-D
mowi eze to moj fotelik :-D:-D:-D


dzsiaj jestem malo aktywna:-:)-:)-:)-( nic nei robie :sorry2::sorry2::sorry2:
 
Ja właśnie szukam na allegro... Czy do takich piłek pasuje zwykła pompka do roweru??? Bo nie wiem, czy szukać w aukcjach z pompką gratis?

Kluliczku, niektóre piłki mają napisane "wytrzymałość do 300kg" - myślę, że dadzą radę :-D
 
nio co Ty kluliczki napewno da rade przeciez to pilki gimnastyczne zeby wage zbijac wiec duuuze limity maja

melulu nie wiem czy pasuje pompka do roweru bo mam wlasnei z taka specjalna pompka gratis heheheh


wczorajsze cwiczenia to zakupy w ikei i imprezka hallowen w malpim gaju wiec wliczona gimnastyka na wysokosciach :tak::tak::tak:
 
Kluliczku te pilki najczesciej wytrzymuja 200 lub 300 kg. Podobno tylko niektore( np. w supermarkecie) są do 100kg. Na pewno to jest napisane na tej pilce :-)
 
Dziewczyny, ja mam ta pilke i naprawde jest super. Ulga dla kregoslupa, bo siedzi sie w poprawnej pozycji. Ja uzywam jej do ogladania telewizji i wtedy sobie troche "cwicze". Byla tez bardzo przydatna w czasie porodu. Polecam.
 
reklama
ta z cyckami tez fajna :-)
ja na swoojej siedze non stop ( jak siedze :-D:-D:-D:-D:-D)
licze ze mi na ten bolacy kregoslup pomoze
 
Do góry