reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy w Kłodzku i Kotlinie Kłodzkiej

wodniczka22

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Lipiec 2005
Postów
306
Witam!

Jeszcze nie spotkałam tutaj nikogo z moich okolic ale moze ktoś sie pojawi

Chciałam Wam polecić mojego ginekologa.
Nazywa się Benedykt Pawłów i jest niesamowitym człowiekiem.
Prowadzi swój prywatny gabinet i dodatkowo jest ordynatorem oddziału ginekologi w szpitalu w Kłodzku.
Od samego początku mojej ciąży (czyli 5 tydzień) zaczełam do niego chodzić i tak jest nadal.
Jest spokojnym człowiekiem, do którego mogę zadzwonić z każdym problemem i o każdej porze dnia czy nocy.
Bardzo mi pomógł kiedy moja ciąża była zagrożona i jestem mu za to bardzo wdzięczna.
Naprawdę go polecam
Jeśli ktoś potrzebowałby więcej informacji lub namiary to chętnie pomogę
 
reklama
Cześć. Ja również znam tego lekarza. Prowadził całą moją ciążę. I tak jak wspomniałaś można do niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy jeśli coś ciężarną niepokoi. Moja córeczka urodziła się w Boże Narodzenie 2005 r. Doktor Pawłów miał akurat wtedy dyżur. Poród był lekki bez żadnych komplikacji więc Matylda przyszła na świat tylko z pomocą położnej- bardzo miłej kobietki- pani Asi. Pawłów szył mi krocze i żartował przy tym i prosił żebym opowiedziała co zdążyłam zjeść w Wigilię. Mieszkam w Kłodzku i wychowuję moją małą córeczkę. Pozdrawiam serdecznie.
 
Witam. Poszukuję pilnie kontaktu z doktorem B. Pawłowem.
Czy mogę otrzymać jego adres / telefon?
Serdecznie pozdrawiam.
 
Cześć dziewczyny. Niedawno sprowadziłam się w te strony, więc jeszcze nie jestem zorientowana w szpitalach i lekarzach. Jeśli możecie to dajcie znać jak wygląda poród w szpitalu w Kłodzku- czy są porody rodzinne, znieczulenie i jak wygląda sprawa cesarki. A co z położnymi- możecie jakąś polecić, czy pacjentki dr. Pawłowa mają zapewniony poród w Kłodzku? A może jest inny dobry szpital?
Czy dr. Pawłow ma dobre USG?
Wodniczko22 - jak wyglądał Twój poród? Rodziłaś w Kłodzku?
Pozdrawiam!
 
Czesc dziewczyny ja tez prowadzilam ciaze u Pawlowa rodzilam w kwietniu tego roku.Zaczelo sie u mnie w nocy i on nie mial dyzuru ale szybko sie zjawil jak trzeba bylo.Jestem z niego bardzo zadowolona i polecam goraco.Porod skonczyl sie cesarka i nie trzymali mnie w bolach dlugo jak inne pacjentki.Teraz nadal chodze do niego.Zaznaczam ze cala ciaze chodzilam prywatnie ale wiem(od znajomych) ze nie ma to wiekszego znaczenia.Chodzilam prywatnie bo mieszkam w Austrii ale chcialam rodzic w Polsce.Bylam tylko na likendy ale wszystko on mi zalatwial nawet badania mi robili w szpitalu przy wizycie,pozniej o wynikach kontaktowalismy sie telefonicznie.Super lekarz naprawde warto:yes:
 
Witam serdecznie! Ja rowniez polecam doktora Pawlowa jako jednego z lepszych specjalistow w swojej dziedzinie.Jestem rowniez jego pacjentka i jestem z tego bardzo zadowolona.Jest sympatyczny,grzeczny,mily i co najwazniejsze zna sie na rzeczy.Pomaga w kazdej sytuacji i o kazdej porze.Ciesze sie,ze rowniez macie o nim takie zdanie.To rowny gosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
Jesli masz zamiar stracic pieniedze i najwiekszy skarb w zyciu (dziecko)to idz do Pawłowa. Jest dobry do brania pieniedzy, nie robi badan wszystko odklada na ostatia chwile!!!W dniu wizyty u niego (31tydzien) powiedzial ze mi grozi mi zadne poronienie a pare dni pozniej(4 dni) odeszly mi wody. W 31 tygodniu ciazy robil mi grupe krwi, ale dopiero po odejsciu wód to byly jedyne moje badania w ciaży. Przez jego niekompetentnosc i rutyne stracilam dziecko!!! Nie polecam nikomu tego lekarza!!!:angry:
 
Czuczuvw przykro mi bardzo,ze stracilas dziecko.
Ja akurat na Pawlowa nie moge narzekac.Mialam badania robione systematycznie ale i z ciaza bylo ok.Nie wiem co by sie stalo jak mialabym jakies problemy.Na dzien dzisiejszy zdania nie zmienilam o nim.
A mozesz napisac od ktorego tygodnia chodzilas do niego i dlaczego na niego wlasnie sie zdecydowalas??
 
reklama
czuczuvw bardzo mi przykro z powodu straty twojwgo dziecka dla kazdego jest to wielki bol:sorry2:czas ukoi rane pozbieraj sie jakos pomysl o jutrze wiem,ze bedzie ci trudno.Trzymaj sie mocno zycze ci z calego serca wszystkiego dobrego:sorry2:
 
Do góry