reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog naprawdę dobry przy cc.

reklama
Rozwiązanie
Mam wrodzona wade szyjki macicy...mimo skurczy nie skraca sie i noe robi sie rozwarcie..nawet po zastrzykach..max 1.5 rozwarcie..i tyle
W przypadkach uzasadnionych wiem ze cesarka jest konieczna. Mi sie kazdy porod wydaje ciezki. Naturalny ze jest bardzo ciezki obarczony strasznym bolem, z kolei cesarka to operacja i potem jest duza bolesna rana na brzuchu. Ile my musimy przejsc by miec dziecko.
A co ze zrostami? Podobno sie tworza po cieciach brzusznych u ponad polowy kobiet. I moga sprawiac potem problemy takie jak np bole a usunac ich sie nie da bo po usunieciu robia sie nowe i wiecej. Po az tylu cieciach trudno mi sobie wyobrazic by cala jama brzuszna nie byla w zrostach? Znam kobiete po 2 cesarkach i ma chorobe zrostowa.
Trudno mi się wypowiedzieć. Nie jestem lekarzem. Osobiście znam mamy po 3-5cc. Ta po 5 nie narzeka na zrosty. Ma super lekarze który ja wspiera gdyby jeszcze zaszła. Pozostałe różnie. Ale i różnie bywa po porodach także sn. Organizmy w indywidualny sposób to przechodzą.
 
reklama
Mam wrodzona wade szyjki macicy...mimo skurczy nie skraca sie i noe robi sie rozwarcie..nawet po zastrzykach..max 1.5 rozwarcie..i tyle
W przypadkach uzasadnionych wiem ze cesarka jest konieczna. Mi sie kazdy porod wydaje ciezki. Naturalny ze jest bardzo ciezki obarczony strasznym bolem, z kolei cesarka to operacja i potem jest duza bolesna rana na brzuchu. Ile my musimy przejsc by miec dziecko.
 
Rozwiązanie
Do góry