reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Łodzi

reklama
Gdzie przyjmuje? I tylko prywatnie czy na NFZ też?
W ogóle jeśli ktokolwiek zna dobrego lekarza w Łodzi przyjmującego na NFZ, to dajcie znać... :sorry2:
 
Hej
AJa chciałabym poznac opinie o dr.Andrzeju Dawidowiczu bo słyszłam o nim bardzo rózne opinie.Ja własnie chodze do niego i wzbudza moje zaufanie.
 
Hej
AJa chciałabym poznac opinie o dr.Andrzeju Dawidowiczu bo słyszłam o nim bardzo rózne opinie.Ja własnie chodze do niego i wzbudza moje zaufanie.
Ja byłam u niego na wizycie i państwowo i prywatnie.
Państwowo-wyszłam z wizyty baaardzo niezadowolona...ale to po części wina gabinetu, choć Pan dr też sprawiał wrażenie jakby był nie do końca zadowolony, że przyszłam na nfz, a nie do gabinetu prywatnego...ale to było ok. 3-4 lata temu i tylko raz...
Prywatnie-poszłam na USG w ciaży dwukrotnie (rok 2010)i byłam całkowicie zadowolona z wizyt, pełna profeska :)

Kurczak, dawaj tu z opinią, bo Ty znasz dr Dawidowicza znaczenie dłużej i jesteś jego stałą pacjentką...nadmienię tylko, że z tego co wiem, bardzo zadowoloną pacjentką ;)))
 
cześć dziewczyny!!

ja napiszę coś odnośnie lekarzy łódzkich...
niestety ja straciłam swoje aniołki... w przedwczesnym porodzie...
miałam do czynienia z lekarzami.....oczywiście każda z nas może mieć inne podejście i opinie... ale ja wyrażam swoją, może komuś pomoże.
po 1. DR kowalski z Madurowicza - masakra...lekarz, który nie powinien być lekarzem....
po 2. Dr Sieroszewski - ordynator z Madurowicza... katastrofa... facet miły, delikatny, ale bardzo nastawiony na kasę....
po 3. DR Dec o niej też mam naganną opinię... bagatelizowała wszystko co było nie tak....
po 4. Dr Kowalska - Koprek również z Madurowicza ordynatorka - masakra.... bardzo nie miła, jeśli się do niej nie chodzi prywatnie, pokazuję swą wyższość itd....
po 5. Ogólnie szpital Madurowicza dla mnie jest szpitalem na prawdę nie godnym uwagi.... zbagatelizowali u mnie bóle i wszystko.... wypuścili mnie ze szpitala w piątek, a w sobote rano miałam rozwarcie 5 cm... w szpitalu na izbie dr. Skoczylas powiedział że rodzę, ze mam duże rozwarcie, ale oni nie mają miejsc... żebym sobie poszukała innego szpitala!!
no i trafiłam do MP... ( byłam zle nastawiona, bo słyszałam że MP zeszła na psy.... ale zadziwiła mnie opieka)!! lekarze mili, od razu zakaz chodzenia, kroplówki... nic to nie dało, ale lekarze kiedy mówiłam dlaczego tu trafiłam, byli zbulwersowani zachowaniem lekarzy z Madurowicza... podczas kiedy powinnam mieć założony krążek w 14tyg nie miałam go wcale!!
moja tragedia pokazuje jacy lekarze są naprawdę...

teraz szukam dobrego lekarza, który wrazie kolejnej ciąży pomoże mi zapobiec przedwczesnemu porodowi.... zapisałam się na wtorek do dr Hincza... zobaczymy...

jeśli któraś z Was jest po przedwczesnym, porodzie, a potem urodziła normalnie... dajcie znać u jakiego lekarza się prowadziłyście...

aha dr kaczmarek - 200zł sama wizyta! nie wiedzą już ile brać.......
 
reklama
W ogóle jeśli ktokolwiek zna dobrego lekarza w Łodzi przyjmującego na NFZ, to dajcie znać... :sorry2:

Jestem w 37 tyg ciąży i chodzę do lekarza na NFZ, do poradni w Madurowiczu, do dr Gały. jestem zadowolona z opieki w czasie ciąży, tym bardziej, że miałam kilka problemów i doktorka reagowała od razu, więc szczęśliwie noszę zdrowego dzidziusia. dr Gała nie oszczędza na badaniach (w końcu i tak są za darmo jak to na NFZ), jest miła, uśmiechnięta, szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania- a miałam ich naprawdę dużo. Tak więc z czystym sumieniem polecam tą doktorkę :)
 
Do góry