reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Łodzi

a ja w Renomie czułam się jak w czasach PRL. kobiety w rejestracji jakieś niedouczone i nie mające pojęcia. w ramach NFZ terminy długie. prywatnie robiłam tam pierwsze USG ale lekarka która mi robiła powiedziała mi, że niezbyt dobrze widać bo coś z USG jest nie tak...więc zaproponowała abym przyszła do innej przychodni i w ramach tej zapłaconej kwoty tam mi zrobiła (SONOMEDIKA). Dalszą część ciąży chodziłam do Nowakowskiej w Pregmedzie i byłam zadowolona bo na mijescu miała wszystko co trzeba.
 
reklama
Ja gorąco polecam dr n. med. Agatę Cajdler-Łubę. Staraliśmy się o dziecko, jednak moje zaburzenia hormonalne to uniemożliwiały. Nie pomógł mi nawet pewien pan profesor który uznał mnie za zdrową (to był ostatni lekarz do którego poszłam na NFZ). Do pani doktor trafiłam za poleceniem koleżanki i od razu rozpoznała u mnie zespół policystycznych jajników, dobrała odpowiednie leki i po 2 miesiącach już byłam w ciąży! Poza tym jest to niezwykle miła i mądra osoba.
 
mavika zgadzam się w 200% dr Cajdler - Łuba to jest najlepszy lekarz do jakiego trafiłam, tylko szkoda, że tak późno (już po ciąży), bo przed ciążą miałam ogromne problemy z torbielami na jajnikach i może gdybym wcześniej panią dr odnalazła to nie przeżywałabym tego co przeżyłam. Teraz jestem za to zadowolona całkowicie, przemiła, naprawdę wspaniała pani dr z czystym sumieniem mogę polecic. Ja trafiłam do niej z polecenia szwagierki i obie nie żałujemy!!!
 
Ja akurat nie z łodzi, ale wybierając ginekologa u siebie zastosowałam metodą polecająca-internetową, tzn najpierw mamę i koleżanki wypytałam kogo polecają, a potem na znanym lekarzu (oni mają ranking ginekologów i innych tam lekarzy) sprawdziłam którzy z tych poleconych osobiście przez moich bliskich mają tam wiecej dobrych opinii.
I dobrze trafiłam:)
 
reklama
Ja również korzystałam z opinii pod linkiem, który podała Bimbambom25 - wybrałam dr Dariusza Sosnowskiego i nie zawiodłam się. Jest naprawdę dobrym lekarzem, który w dodatku interesuje się losem swoich pacjentek, a to wcale nie taka norma... To bardzo kulturalny człowiek, pełen spokoju.
Poleca również dr Małgorzatę Perenc.
 
Do góry