reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

reklama
Ja chodziłam do Mariusza Bałajewicza ginekolog-endokrynolog, pomógł mi zajść w ciążę, mimo to i tak nie polecam, jest chamski, w ciężkich chwilach, potrafi jeszcze dobić, zdecydowałam zmienić i chodzę teraz do Andrzeja Szczdrawy, którego polecam w 100 %, dokładny, rzetelny, zawsze sprawdza konsultacje endokrynologiczną. Jeśli chodzicie do dobrego endokrynologa to razem z ginekologiem powinni wam pomóc. Niestety chodzę z abonamentu do LUX-MEDU, więc nie wiem jakie są ceny, wykonują wszystkie badania na miejscu, jeszcze się nie spotkałam, żeby u któregoś ginekologa nie dało się wykonać usg transwaginalnego (jeśli tylko ma aparat)! Świetnym ginekologiem-engokrynologiem jest Józef Krzysiek, przyjmujący na Kopernika, oczywiście za darmo, swego czasu do niego chodziłam, zrezygnowałam dla wygody, ale lekarza mogę polecić!
 
no i co kochane? nie ma więcej chętnych do podzielenia się z potrzebującymi i poszukującymi koleżankami wiedzą i doświadczeniem w kwestii dobrego gina z pięknego miasta Krakowa...
 
Ja polecam dr Artura Świstaka. Przyjmuje w LIMie na Lublańskiej 38 i chyba ma też dyżury w szpitalu na Galla. Rzeczowy, sympatyczny, z dużym poczuciem humoru, dzięki czemu można się poczuć u niego swobodnie. Jedyny minus - długie kolejki.
 
Witaj, ja chodzę do dr Opławskiego, na Floriańskiej 24 przyjmuje. Prowadził moją ciążę i jestem z niego b.zadowolona. Wizyta kosztuje 100 zl USG 20 zl, jak zajdziesz w ciążę to pozniej wizyta kosztuje 80. Przyjmuje cały tydzien w roznych godzinach, w poniedziałki miedzy 16-17 można przyjsc bez rejestracji.

Przez około 3 lata chodziłam do dr Opławskiego, póki nie pojawiły się problemy i chodziło tylko o receptę bezproblemowy. Chociaż żadnych badań dobierając tabletki nie zalecił. Kiedy przestałam miesiączkować, po zleceniu badań poinformował mnie że mam guza mózgu i że najpewniej jestem bezpłodna. Powinnam zgłosić się do szpitala, bo on nie ma możliwości zrobienia mi wszystkich badań. Wyprowadzał mnie z gabinetu jak najszybciej, tak żeby inne pacjentki nie musiały mnie oglądać zapłakanej. Zwyczajnie wystawił mnie za drzwi. Nigdy później nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu! Mój guz mózgu i bezpłodność to PCO. Ten Pan wykonywał mi kilka miesięcy wcześniej badanie, sprawdzające czy po stosowaniu antykoncepcji spokojnie będę mogła starać się o dziecko i wtedy było wszystko ok. Nie potrafię powiedzieć jak nazywało się badanie, ale kosztowało słono. Uważam, że nie jest wart polecenia, oczywiście jest to moje subiektywne doświadczenie z tym Panem. Jak dla mnie miła aparycja to za mało
 
Ja moge polecic dr Jerzego Jakubowicza.W sumie doktor nie prowadzi ciązy,ale jesli macie problemy z nadżerką czy po prostu szukacie dobrego lekarza ginekologa to naprawde jest to świetny specjalista.Z tego co pamiętam to Pan doktor pracuje równiez w Centrum Onkologii w Krakowie własnie.

Tylko nie pomylcie sobie dziewczyny z dr. Jerzym Jakubowskim, bo może być niezły zonk ;) Ja byłam pacjentką dr. Jakubowskiego i nie polecam tego lekarza, chodziłam do niego 2 lata i jego podejście do pacjentek jest mocno olewające i lakoniczne, robi wszystko żeby spławić pacjentki i pozbyć się problemu. No chyba, że prywatnie to bardziej się stara.
 
Kasiu, ja chodzę do doktora Piskorza. Wiem, że przyjmuje na Wrocławskiej 53, we wtorki. Za wizytę tam płaci się 100 zł, usg drugie 100. Pracuje też w Szpitalu na Kopernika, ale nie wiem, czy tam przyjmuje, pewnie tak. Szłam do niego pełna obaw o ciążę, wyprowadził mnie i z zagrożonej stała się tylko ryzykowna. Jest bardzo miłym, kulturalnym człowiekiem, który odpowie na każde pytanie i nie patrzy przy tym na zegarek. Niestety nie powiem Ci, jak jest u niego z kłopotami w zajściu, bo ja trafiłam już w ciąży. Ale z całego serca akurat jego polecam :)

Przyjmuje też na szwedzkiej w czwartki od 15 do 18 na fundusz, poprowadził moją zagrożoną ciąże, bardzo w porządku facet. Od paru lat chodzę tylko do niego.
 
Martitka współczuję takich przeżyć :wściekła/y: całe szczęście że nie miał racji z tym guzem

Kasia.natka różnie w życiu bywa, nie lekarz winien że coś nas dopadło, ja mam ogromny żal o to, że potraktował mnie jak mięso, nie poświęcił nawet chwili by spokojnie wytłumaczyć co mi jest. Rzucił hasłami po których człowiek nie wie jak się nazywa i szybciutko pozbył się problemu wyprowadzając za drzwi. Gdyby powiedział, że to zaburzenia hormonalne, które można opanować nie wpadłabym w taką panikę. Do tego byłam miesiąc przed ślubem, nie wiedziałam czy odwoływać ślub czy ciągnąć to dalej. Koszmar. Zrobiono mi badania chyba 4 razy, w odstępie czasu i owszem wyniki nie były super, ale od tamtego czasu byłam 4 razy w ciąży. Jakim więc cudem diagnozą była bezpłodność? Wyrządził mi krzywdę, mimo upływu czasu to wspomnienie boli. Tak wiem, dzięki Bogu, że się pomylił i wszystkim jego pacjentkom życzę by takich błędów nie popełniał nigdy więcej
 
reklama
Ja też polecam dr Piskorza z całego serca!! Fantastyczny człowiek, wyrozumiały, zaangażowany po prostu fantastyczny!

Ja chodziłam do niego do Promedisu na Lubelskiej, gdzie przyjmuje poniedziałek, środa, piątek od 14-19. Wizyta 95 PLN. Ma usg w gabinecie ale słabe więc wysyła na szczegółowe usg dzidziusia gdzie indziej. Druga ciąża tylko prowadzona u niego!

Przyjmuje też na szwedzkiej w czwartki od 15 do 18 na fundusz, poprowadził moją zagrożoną ciąże, bardzo w porządku facet. Od paru lat chodzę tylko do niego.
 
Do góry