reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca Linia Grudniówek- bez komentarzy

Sms od EWWE:

Hej ja w dwupaku jeszcze, czekam na cięcie na porodówce. Wody cały czas wypływają... masakra jakaś. Skurczy brak za to brzuch i krzyż napieprzają jak szalone ale oby Borysek był zdrowy...:-) Jestem ogólnie przerażona

 
reklama
to moze i ja skrobne :) od poludnia od 12h mam skurcze co 10 minut tak bylo do 16 od 16tej mam co 5-6 minut i jade do szpitala oiby na porodowke a nie na oddzial :)
 
Ewwe napisała:

"24 listopada o godzinie 23.03 pojawiła się na swiecie cudowana maleńka istotka o imieniu Borysek :-) waga 2478, długość 52 cm, 10 pkt w skali A. Malutki przesyła swoim wujom i ciociom serdeczne całuski :-)"
 
Sms od Missiiss:

"Hej od wczoraj jestem na porodówce bóle są ale szyjka nie chce się otwierać. Całą noc nie spałam, bo bóle co 2-4 minuty. A dzisiaj rano mi mówią, że rozbujamy zaraz skurcze bbrr boje się jak cholera. Szyjka rozwarta na dwa luźne palce i się otworzyć nie chce. Coś czuję, że jazda będzie. A i ewwe urodziła :-)"
 
Dzisiaj o 9.30 Missiiss pisała, że ma ciągle skurcze, ale szyjka uparcie nie chce się otworzyć. Jest już wykończone taka sytuacją. Lekarze nic jej na pobudzenie szyjki nie dają i w sumie nic nie wiadomo. Nawet mąż z nią nie może być, bo położyli ją na sali przedporodowej.
 
SMS od Antylopki:

"Jestem pod KTG, wzięłam ZZO, skurcze bolesne na 60. Rozwarcie na wejściu 3 cm o godz 21. Biegają dookoła mnie 4 osoby."
 
Przed chwilą miałam telefon od Antylopki. Jest Adaś, waży 3770 gramów :))))) Nie wiem tyko dokładnie o której się urodził, ale jakoś przed chwilą pewnie. Wiem tylko, że gdyby nie ZZO to biedaczka męczyła by się ze skurczami, które przy mocy 60 były nie do zniesienia :/ Ze szpitala wychodzi w środę wieczorem lub w czwartek rano bo mają być 3 doby. Aha z małym wszystko ok, z Antylopką również :)))
 
Ostatnia edycja:
sms od kotkanadachu:
"Witam dzisiaj miałam cc, mała waży 3810g i mierzy 57 cm. Jest śliczna ale muszę na nią troszkę poczekać aż ja wydobrzeję troszkę. Pozdrowionka dla wszystkich."
 
czesć dziewczynki, sms od HEJCZ:)

"IGOREK urodził sie dzisiaj o 10:40 przez cc, waży 3540, i ma 54 cm"

Hejcz pozdrawia całe BB:D
 
reklama
Jest mi bardzo miło przekazać informację o kolejnym narodzonym zdrowym grudniowym dzidziusiu:):)

SMS od MISSIISS
;-D

"Hello Jaś Antoni urodził się wczoraj ( 29/11/2010 ) przez cc o godzinie 18, waży 3400 niecałe, i mierzy 51 cm:) dostał 10 pkt:) ma piękne czarne włoski po tatusiu :) i takie mięciusie są :) w ogóle trauma rodziła. Cały dzień od rana SN, ale zemdlałam i ocknęłam się jak mnie na cc wieźli"

Jak się missiiss czuje nie będę opisywała, sama nam to opowie jak dojdzie do siebie...

W każdym razie gratulujemy Jaśka!!
 
Do góry