reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca Linia Grudniówek- bez komentarzy

Sms od Ewy:

"Franek już na świecie:) 56 cm i 3440 g, 10 pkt:) urodził się o 12:20. Bez znieczulenia;) jest w inkubatorze, bo chyba przez moją chorobę ma lekką wysypkę na skórze. Miejmy nadzieję, że zejdzie ładnie. Jak dobrze pójdzie, to w środę wyjdziemy:) pozdrawiamy!"
 
Ostatnia edycja:
reklama
sms od cwietka:

"Jestem na patologii. KTG ok, serduszko bije. Zadnych skurczy:( Ale położna powiedziała, że bez dzidzi nie wyjdę. A że szpital 13 grudnia zamykają więc do tygodnia musze urodzić"

Trzymamy kciuki!!! i jestem pewna że tydzień to nie potrwa:)))
 
sms od Sun

Rodze.Skurcze silne co 3 min, rozwarcie na 5cm i przebili pecherz.Jestem po srodkach przeciwbolowych-nie daje inaczej rady.

Odpisalam zeby byla dzielna i trzymamy za nia kciuki:-)
 
sms od Sunflower:

Dzis o 17.17 przyszla na swiat Zuzia.Porod sn, masakra ale jakos poszlo.Zuzka ma 2930g i 10 punktow.Jest urocza.
Pozdrowienia dla BB.
 
sms od cwietka:

"Hej. Leżę w szpitalu jak idiotka. Lekarze mówia że 42 tc to jeszcze nie jest po terminie, więc oxy nie dostanę. Robia mi KTG i amniopunkcję i każą siedzieć. Do domu nie chca wypuścić. Boję sie co będzie jak nie urodzę do zamknięcia szpitala"
 
sms od renczysi:
"hello u mnie nic nowego, zero jakichkolwiek objawów.Codziennie na obchodzie slysze to samo czyli CZEKAMY. Juz bym chciala byc w domu z maluchem. A póki co to jak tak dalej pójdzie to będzie Sylwester a nie Mikuś heh. Pozdrowionka"
 
sms od Aga_2605

"Hej!jestem na oddziale, ktg i usg ok, zadnych skurczy i rozwarcia wiec czuje, ze sobie tu jeszcze poleze...Buziaki dla wszystkich"

jeszcze jeden sms od Agi z przed kilku minut:

"Lekarz po obchodzie powiedzial ze dziś mnie nie będzie męczył a jutro podłączy mi balonik żeby rozwarcie się zrobiło i dodał, że nie obiecuje że jutro urodzę, ale może w sobote... jestem troche przerażona i trochę podekscytowana:) "
 
Ostatnia edycja:
reklama
Uprzejmie informuje ze

7.12 o godz 15.04 urodziła się Lena. porod SN, 10/10 w skali Apgar, 2950g, 51cm

Niestety wykryli u niej zwezenie aorty i lezy jeszcze na obserwacji bo musi miec specjalistyczne badania kardiologiczne ale jej stan ogolny jej bardzo dobry, ladnie je oddycha tylko ma szmery w serduszku.

A poza tym jestem bardzo szczesliwa:)))
 
Do góry